Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında güzel bir çanta görmek

Kahve falında güzel bir çanta görmek yaşadığı bu güzel olayları unutmayacağına, cesaret gerektiren işlere gireceğine, eş, dost ya da akrabalardan biri ile birlikte kazançlı bir işe ortak olunacağına, büyük zararlar getireceğine, maddi ve manevi olarak çok sıkıntı çekeceğine, insanlar tarafından takdir toplayacağına, itibar göreceğine, kendisini bir türlü toparlayamayacağına, hane içinde kopmaların ve ayrılmaların yaşanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında güzel bir çanta gördüyseniz:

  • Yani bir olay sizin için önem arz ediyorsa, önemlidir.

Kahve falında çok güzel çanta görmek hayırlı bir eşe, eşinin bir dediğini iki etmeyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında güzel bir çanta görmek bilgi ile donanacağına, ticaretinin uluslararası bir nitelik kazanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında çanta kaybedip sonra bulmak borçların sonlandırılacağına, iş konusunda yeni yatırımlar yapılacağına, mal ve mülk sahibi olunacağına, işleri büyütme sürecine girileceğine, inandıklarının ve gönül verdiklerinin kendisini hüsran uğratacağına, emek verdiği işlerin karşılığını yeteri oranda göremeyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında siyah okul çantası görmek kazancın günden güne artacağına, yaşanan problemlerin en kısa zaman içinde ortadan kalkacağına, yeni bir hayata merhaba denileceğine, işlerinde hiç ummadığı bir anda büyük bir sorunla karşılaşacağına alamet eder.

Kahve falında çeşit çeşit çanta görmek küslerin ve dargınların barışacağına, maddi olarak kötü geçen bir dönemin kapanacağına delalettir.

Kahve falında beyaz renk çanta görmek çok yorulduğuna ve yapacağı şeyler sayesinde hayatında çok büyük değişiklikler olacağına, uzun zamandan beri hayal edilen ve neredeyse gerçekleştirilmek üzere olan şeylerin yarıda kalacağına inanılır.

Kahve falında kol çantası takmak iş hayatının tamamen bozulacağına, çok saygın ve güzel bir mevkiye terfi edileceğine inanılır.

Kahve falında çantayı kaybedip bulmak bir sebeple çok zor bir duruma düşecekken bu kişiyi yenilgiye uğratacağına, ona özlemle sarılacağına işaret etmektedir.