Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında gökdelenin yıkıldığını görmek

Kahve falında gökdelenin yıkıldığını görmek bir sebeple yapılmak istenen bir projede yalnız kalınacağına, günah ve suç işleyeceğine, yaşamının daha güzel hale geleceğine, sorunlarının her geçen gün azalacağına, hasadının tarlasında kalacağına, aşırı yağıştan ya da doludan ötürü tarlasının zarar göreceğine, aldığı ödeme ile sıkıntı yaratan borçlarını kapatan fal sahibinin,  rahat bir nefes alacağına ve çok daha hevesli bir şekilde çalışmaya devam edeceğine, zamanla daha çok para elde edeceğine, elinde bulunan imkânların çok daralacağına, rakiplerine karşı fark atarak onları gerisinde bırakacağına, düşmanlarını alt edeceğine alamet eder.

Kahve falında gökdelenin yıkıldığını gördüyseniz:

  • Size pahalıya patlayacak sözler vermemenizde fayda var.

Kahve falında gökdelenin yıkıldığını görmek evli ise istediği ve arzu ettiği şeylere kavuşacağına, kendisini iyi ve huzurlu hissedeceğine, yaşamının daha güzel hale geleceğine, sorunlarının her geçen gün azalacağına işarettir.

Kahve falında gökdelenden düştüğünü görmek bir işi rakiplerine kaptıracağına, ortaklık kurulan bir kişiden gelen yardım ya da desteklerle kurtuluşa erileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında gökdelen binalar görmek hayatının kolaylaşacağına, elinin bollaşacağına, çevresinin kalabalıklaşacağına, keyfinin ve geçiminin yerinde olması sayesinde de insanlarla olan muhabbetinin koyulaşacağına ve güzelleşeceğine, böylece çalışmaları takip ve takdir edilecek kimse olacağına, herkes tarafından saygı göreceğine yorulmaktadır.

Kahve falında büyük gökdelen görmek borçların sonlandırılacağına, ticaret ehli olacağına tabir olunur.

Kahve falında gökdelen inşa etmek aile hayatı içinde çok güzel gelişmeler yaşanacağına, aile hayatında çok güzel günlerin yaşanacağına, gönül kapılarının açılacağına, bolluk ve berekete kavuşulacağına, kısmetlerin çoğalacağına, sorunların yakın zaman içinde biteceğine delalettir.

Kahve falında gökdelenin tepesine çıkmak aile hayatının gün geçtikçe daha da iyi olacağına, uzun zamandan beri beklediği hayırlı bir haberin geleceğine, boş vaktinin hepsini onun yanında geçireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında gökdelende oturduğunu görmek çok iyi bir çevreye sahip olunacağına, işlerin yoluna gireceğine, bir sebeple maddi bir kaynak bulunup çeşitli harcamalar yapılacağına, zorlukların ve zorunlulukların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, sıkıntılı geçen ve çok büyük zararlara sebep olan bir dönemin kapanacağına ve hayırlı bir işe girileceğine işarettir.

Kahve falında asansörle gökdelene çıkmak mutluluğun ve huzurun gün geçtikçe artacağına, kazancını arttırıp mal ve mülk sahibi olacağına delalet eder.