Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında evi yüksekte görmek

Kahve falında evi yüksekte görmek yolculuk sırasında çok büyük gelişmeler yaşayacağına, hayallerini ve isteklerini yerine getirmek için var gücü ile mücadele edeceğine, cesaretleneceğine ve kendisine olan özgüvenin artacağına, kazandığı paranın bereketinin olmayacağına, çok büyük miktarda kazanç getireceğine, yakın bir zaman içinde çok büyük başarılar kazanacağına, sevdiği kişilerden birinin çok istediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine ve büyük bir mutluluk yaşatacağına, evliliğini tehlikeye atacak davranışlarda bulunacağına, şansının yaver gideceğine ve Allah’ın lütuflarına erişme şansına nail olacağına delalettir.

Kahve falında evi yüksekte gördüyseniz:

  • Belli bir kazancınız varsa, bunda bazı artışlar yaşamanız ya da ailenizden maddi destek görmeniz mümkün olabilir.

Kahve falında yüksek evde oturmak işle alakalı konularda karar vermeden önce büyüklerine ve tecrübeli kişilere fikir danışacağına, falı kapatan kişinin kazancının artacağına ve daha karlı işlere gireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında yüksek katta ev almak herkesin dikkatinin çekileceğine, üzülen bir arkadaşa yardımcı olunacağına, Allah’ın iyiliklerinin kendisine isabet edeceğine bu sayede rahat nefes alacağına yorulur.

Kahve falında yüksek tavanlı ev görmek kesilemeyecek ve bitmeyecek gelir elde edeceğine, malını ve canını emniyete alacağına, kişinin kendi gelişimini destekleyen konulara açık durması ile daha iyi bir kariyer elde edeceğine, şansın ve paranın bu dönemde kişinin yanında olacağına işarettir.

Kahve falında yüksek eve taşınmak fal sahibinin ticari anlamda yüksek mertebelere ulaşacağına, dertlerinin sonunun geleceğine, korkularının, endişelerinin, hastalıklarının son bulacağına delalettir.

Kahve falında yüksek dağda ev görmek kazancının artacağına, parasal ve mali sıkıntılarının çözüleceğine, dökülen alınterinin ileride fazlasıyla karşılığını bulacağına delalet eder.

Kahve falında evi yüksekte görmek insanları hak yoluna çağıracağına, tüm sorunlarına rağmen çalışmayı sonlandıracağına delalet etmektedir.

Kahve falında yüksek tepede ev görmek büyük problemler yaşanacağına, eğer baba uzaktaysa ona kavuşulacağına tabir olunur.

Kahve falında yüksek bir evde olmak zor zamanlar geçireceğine, kötü niyetli kişiler tarafından istenmeyen bir durumun ortasında bırakılacağına, iş için çekilen ve yaşanan sıkıntılardan ötürü bir türlü ödenemeyen borcun kısa bir zaman içinde ödeneceğine inanılır.