Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tenasül görmek

Kahve falında tenasül görmek güven kaybı yaşanacağına, çocuklarının hayırlı ve vefalı kişiler olacağına, para sıkıntısı olmadan, istediği her şeyi kısa zamanda elde edeceğine, zenginliğinin, huzurunun ve başarılarının da kalıcı olacağına, zorlukların baş göstereceğine, düşmanlardan ve rakiplerden kurtulmanın yollarının bulunacağına, yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına, hastalıklara şifa bulunacağına, yaşanan sıkıntılardan, zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına ve dertlerinin bitmesiyle kuş gibi hafifleyeceğine, hayatından kendisine üzüntü ve sıkıntı veren insanları çıkaracağına, ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine, yaşadığı büyük üzüntülerden ferahlığa çıkacağına, sıkıntıların kısa sürede sona ereceğine rivayet eder.

Kahve falında tenasül gördüyseniz:

  • Herkes sizinle aynı tarafta olmayabilir.

Kahve falında erkek tenasül uzvu görmek çevresi ve toplum tarafından takdir alacağına, hiçbir zaman iş ile ilgili bir sorun yaşamayacağına yorulur.

Kahve falında tenasül uzvunu görmek istediklerini rahatlıkla elde edeceğine, malının elinden gideceğine ve tüm huzurunun kaçacağına delalettir.

Kahve falında tenasül uzvunu traş etmek başka işlere girmek için fırsat yaratılacağına, büyük bir proje gerçekleştirileceğine, sıkıntılarının biteceğine, kendi işini kurmak için çok kazanç elde edeceğine ve büyük bir rahatlama yaşayacağına tabir olunur.

Kahve falında başkasının tenasül uzvunu görmek hayatının kendisini tatmin edecek kadar güzel ve hayırlı geçeceğine, eve kapanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kadının tenasül uzvunu görmek dertlerinin ve sıkıntılarının çözüme kavuşacağına ve atacağı doğru adımlar sayesinde büyük bir zenginliğe sahip olacağına, çok büyük kötülemeler yapılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında tenasül uzvunun kesildiğini görmek saygın kişiliğini insanlar arasında temizlemek için büyük bir uğraş vereceğine, suçsuz olduğunu ortaya çıkarmak için çeşitli kişiler ile büyük tartışmalar yapacağına, faturalarının rahatlıkla ödeneceğine delalet eder.

Kahve falında tenasül uzvu yalamak kredi çekileceğine, maddi ve manevi olarak geçirdiği zor günlerin biteceğine, zaman içinde daha rahat edeceği çeşitli çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine ve kısa süre içinde büyük zenginliğe kavuşacağına işarettir.

Kahve falında tenasül uzvunda kıl görmek büyük kazanç sağlanacağına, düşmanlarının güçleneceğine alamet eder.