Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında elemanını görmek

Kahve falında elemanını görmek henüz olgunlaşmamış bir kişi ile beraber olunacağına, her geçen gün daha ünlü olunacağına, elindeki işi birçok kişiye sevdireceğine, işsizin iş bulacağına, elden arka arkaya paralar çıkacağına, rahatlığa ereceğine, yolculuğa ve bununla erişilecek hayra, kişinin eninde sonunda istediği hayata kavuşacağına tabir olunur.

Kahve falında elemanını gördüyseniz:

  • Olayların siz müdahale etmeden önce halledilmesi zor bir hal almasına izin vermemenizde fayda var.

Kahve falında elemanını görmek kudret sahibi olacağına, büyük bir iş yoğunluğu yaşanacağına, hayırlı bir kısmetle çıkılacak yolda yeni bir hayata merhaba denileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında elemanı görmek adeta sinirden küplere bineceğine, her şeyin güllük gülistanlık hale geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında eleman görmek sorunlarını çok kısa bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına ve bu sayede çalışmalarını daha çok kişiye ulaştırabileceğine, uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere yakın bir zamanda kavuşacağına rivayet eder.

Kahve falında eski elemanını görmek atılan adımların zorluk yaratacağına, sorunların üstüste geleceğine, ideallerine ve isteklerine ulaşacağına işaret eder.