Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında dergi görmek

Kahve falında dergi görmek kendisine yeni bir hayat düzeni kuracağına, hayırlı ve büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, sorunların büyük darbeler vuracağına, akrabalardan herhangi bir destek alınmayacağına ve zor zamanlar geçirileceğine, özgüvenini yitirerek bir süreliğine iç dünyasına kapanarak yaşayacağına, yoklukla ve gözyaşıyla geçen günlerini de geride bırakacağına, geçim sıkıntısı çekmeyeceğinize, ömrünüz boyunca hanenizden hayır ve bereketin eksik olmayacağına, mahsullerin fazlalaşacağına, keyfe ve neşeye kavuşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında dergi gördüyseniz:

  • Bazı konuların giderek daha da karışık hale geleceği hissine kapılabilirsiniz.

Kahve falında dergi satın almak rızkının genişleyeceğine, parasının ve malının da artacağı işler yapacağına, böylece uzun zamandan beri birlikte olduğu kişiyi çok sevindireceğine, kısa bir zaman içinde daha büyük mutluluklar yaşayacağına delalettir.

Kahve falında dergi görmek aile içinde anlaşmazlıklar yaşayacağına, uzun zaman sonra çok sevineceği olaylar yaşayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında dergiye bakmak deyim yerindeyse elinin kolunun bağlı olduğu konularda onu rahata kavuşturacak yollara ulaşacağına, çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına alamet eder.

Kahve falında dergi satmak sorunlarını bu sayede bitireceğine, herhangi bir sağlık sorunu yaşamayacağına, ferah düzeyinin yükseleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında dergide resmini görmek tecrübe sahibi bir kişiden istenen yardım sayesinde işlerin daha da büyüyeceğine, kendine ve sevdiğine zaman ayıracağına rivayet eder.