Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında dar eve görmek

Kahve falında dar eve görmek geleceğin kişiye çok büyük ve güzel sürprizler hazırlayacağına, sıkıntılarından rahatlıkla kurtulacağına, hayatı içinde süren belirsiz durumların yavaş yavaş düzeleceğine ve ferahlığa çıkacağına, çok zor zamanlar geçirdikten sonra rahata erileceğine, sıkıntıların son bulacağına, aile bireylerinden birinin çok büyük bir hastalıktan ötürü uzun bir süre hasta yatacağına, bulunacak bir kaynak sayesinde bu projenin vakit kaybedilmeden hayata geçirileceğine, az ama öz insanla görüşme kararı alacağına, bunalacağına yorulmaktadır.

Kahve falında dar eve gördüyseniz:

  • Belirsizlikler varsa, değişiklik yapmak zorunda değilsiniz.

Kahve falında dar kapılı ev görmek ailesini çok daha iyi şartlarda yaşatmayı başaracağına, sıkıntıların son bulacağına rivayet eder.

Kahve falında dar ev görmek moral bozukluğunu sevdikleri ile beraber atlatacağına, maddi olarak güç kazanacağına işaret eder.

Kahve falında küçük dar ev görmek amirleri veya yöneticilerinin desteğiyle kısa zamanda yükseleceğine, ani kararlardan uzak durarak, her zaman akıl yolu ile doğruyu bulacak olan kişinin rahat bir hayat süreceğine delalet eder.

Kahve falında dar eve taşınmak sorunların ve umutsuzluğun geride kalacağına, sevinçli bir haber alınacağına, bu sayede çok büyük bir mutluluk yaşanacağına, eşler arasındaki tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine alamet etmektedir.

Kahve falında dar bir ev görmek hayırlı ve makbul olacak zenginliğe sahip olacağına, sorunlarının günden güne artacağına, borç içinde bir yaşam süreceğine alamet etmektedir.

Kahve falında dar eve görmek sorunlardan dolayı çöken maneviyatının iyileşmeye başlayacağına, moralinin düzeleceğine, yüksek mevkilerde bir işe terfi edileceğine delalettir.

Kahve falında dar bir eve girmek bolluk ve bereketin haneyi terkedeceğine, rahatın kaçacağına, elinde bulunan imkânların bazı kişiler tarafından kötüye kullanılmak isteneceğine yorulmaktadır.

Kahve falında dar araba görmek ele geçen her fırsatta daha iyi şeyler yapmak için çaba gösterileceğine, hayır işleri yaparak hem insanlara hem diğer canlılara yardımcı olunacağına, kalkınacağına işarettir.