Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında dabbe görmek

Kahve falında dabbe görmek maddi açıdan büyük bir zenginlik kazanacağına, falı kapatan kişi için her gelen günün daha aydınlık ve hayırlı olacağına, yolculuktan sonra girilen işlerde çok büyük ve kazançlı çalışmalar yapılacağına, birçok insandan çok güzel takdirler alınacağına ve üst mevkilerde yer alınacak bir iş teklifi geleceğine, duygularını ve düşüncelerini çok daha rahat ifade edeceğine, manevi olarak çökmekle kalmayacağına, istediği işi yapma olanağı elde edeceğine, birçok kişinin merakını cezbedecek işler ortaya konacağına, ele geçen her fırsatta daha iyi şeyler yapmak için çaba gösterileceğine, bol kazanç elde edeceğine, ticaret ehli kimse haline geleceğine ve meslek hayatında ön plana çıkacağına rivayet eder.

Kahve falında dabbe gördüyseniz:

  • Hemen pes etmemeli ilerlemeye odaklanmalısınız.

Kahve falında damağın düştüğünü görmek arkadaşlar arasında tatlı bir rekabet yaşanacağına, verilen sözlerin uğranacak bir kriz nedeniyle tutulamayacağına işaret eder.

Kahve falında damağın şiştiğini görmek çok yakın bir zaman içinde çok hayırlı bir işe gireceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine ve mutlu olunacağına alamet etmektedir.

Kahve falında damak düşmesi görmek ticarette çok daha önemli yerlere geleceğine, mesleğindeki verimliliğinin artacağına, şirketlerinin sayısının çoğalacağına, aynı andan pek çok işi yönetecek kadar deneyimli, bilgili ve donanımlı kimse haline geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında damak şişmesi görmek çok sevdiği ve değer verdiği insanlara yardım edeceğine, özgüvenini yüksek tutarak işteki başarısını herkesin takdir edeceği şekilde ortaya koyacağına, vasıflarını geliştirerek, her zaman aranan ve sorun çözümünde etkin biri olarak düşünülen biri haline geleceğine delalettir.

Kahve falında dabbe görmek sorunlarının kısa bir zaman içinde çözüleceğine, ancak bilgisi, becerileri ve deneyimleri sayesinde bu durumlardan kurtulacağına, yaşadığı üzüntünün sona ereceğine yorulur.

Kahve falında damakta diş görmek çalışma hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine, sonradan da haksız olduğunu göreceğine yorulmaktadır.

Kahve falında damağında diş çıktığını görmek eşi ile deyim yerindeyse bir yastıkta kocayacağına, rahat nefes alınacağına yorulur.

Kahve falında dad harfini görmek düzenli ve disiplinli bir hayat süreceğine, yaşadığı sıkıntılı günlerden ötürü kendisini işine veremeyen fal sahibinin, çok büyük zarar edeceğine ve bu zararı kapatmak için daha çok çalışmak zorunda kalacağına işaret etmektedir.