Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında başkasına iğne vermek

Kahve falında başkasına iğne vermek horlanacağına ve kendini insan içine çıkamayacak durumlara düşüreceğine, başarılı ve kazançlı günler yaşayacağına, malının ve parasının çoğalacağına, hayatına bolluğun, verimin ve bereketin geleceğine, umutsuzluğundan ve gelecek kaygısından kurtulacağına, eşler arasında büyük tartışmalar yaşanacağına ancak daha sonra sağduyulu davranılması ve daha sabırlı olunması sayesinde her şeyin yoluna gireceğine, kötü ve zor günler yaşanacağına, birçok açıdan sıkıntılarla dolu bir döneme girileceğine, güzel bir evliliğe yorulur.

Kahve falında başkasına iğne vermek gördüyseniz:

  • Hangi cinsiyetten olursanız olun kadınlarla bazı sorunlar yaşayabilirsiniz.

Kahve falında birine iğne batırmak düşmanına galip geleceğine, rahatının, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına işarettir.

Kahve falında vücuduna iğne battığını görmek hayatına anlam katacak şekilde yaşamaya başlayacağına, dirliğin ve bütünlüğün kalmayacağına rivayet eder.

Kahve falında kafaya iğne batırmak lükse ve konfora kavuşacağına, iyi geçiminin devam edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında iğneyle kan almak çok hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarından bu sayede kurtulacağına, kişinin de hiç olmadığı kadar bahtiyar olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ayaktan toplu iğne çıkarmak ancak sıkıntıların bir türlü sona ermeyeceğine, iş hayatına girmek için doğru zamanın yaklaştığına tabir olunur.

Kahve falında dişe iğne yapmak mutlu ve huzurlu hissedeceğine, yakın bir zamanda alınacak olan hayırlı bir haber sayesinde sıkıntıların sona ereceğine, ters giden olayların düzeleceğine, üzüntülerin son bulacağına delalettir.

Kahve falında iğnenin kırılmasını görmek büyük bir yatırım yaparak kendi işini kuracağına, aile hayatında kendisini daha mutlu edecek bazı olaylar yaşayacağına ve refaha ereceğine, hedeflerini tutturmayı başaracağına alamet etmektedir.

Kahve falında zehirli iğne görmek ele geçen fırsatların çok iyi bir şekilde kullanılacağına, yaşanan sorunların kısa bir zaman sonra sona ereceğine, büyük bir kazanç elde edileceğine ve bu sayede fal sahibinin başını sokabileceği bir eve kavuşacağına tabir olunur.