Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında büyük bir binanın yıkıldığını görmek

Kahve falında büyük bir binanın yıkıldığını görmek rakiplerine yenileceğine, hayır ve bereketin artmasına, sevdiği işi yapmak için bazı kişilerle ortaklık kuracağına, kazanca kavuşacağına, sevdiği kişi ile tutkulu ve doyasıya bir ilişki yaşayacağına, yapılan yanlışlıkların telafi edileceğine, iş hayatında üst bir mevkiye terfi edileceğine, her geçen gün daha güzel zamanlar geçireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında büyük bir binanın yıkıldığını gördüyseniz:

  • Kişisel değişiklikler yapmanız olumlu geri dönüşler alınmasına neden olabilir.

Kahve falında büyük bir binanın yıkıldığını görmek hayat içinde yeni bir sayfa açılacağına, elinin darlıktan kurtulacağına, işlerinin tam da istediği şekilde ilerleyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında deprem binaların yıkıldığını görmek en umutsuz olduğu anda da Allah tarafından kendisine hayırlı bir kapının açılacağına, bu sayede tüm kederinin, üzüntüsünün ve ağırlığının da kaybolup gideceğine, hiçbir sıkıntısının uzun sürmeyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında yıkılacak bina görmek daha iyi gelir elde etmek, maddi durumunu biraz daha düzeltebilmek için farklı işlere başvuru yapacağına, dargın olduğunuz insanlarla yeniden barışacağınız ve aradaki küslüklerin biteceğine yorulmaktadır.

Kahve falında depremle binanın yıkıldığını görmek hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine, bazen en yakınındaki kişiden bile şüphe duymasına sebep olacağına, bu yüzden insanlarla arasına sürekli mesafe koyacağına ve kötü duruma düşebileceğini bile bile yalnız kalmayı tercih edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında başkasının binasının yıkıldığını görmek zor geçen bir yılın ardından büyük başarılar ve kazançlarla dolu bir döneme girileceğine, çok güzel olaylar ile karşılaşacağına, büyük aşamalar kaydedeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında depremde binaların yıkıldığını görmek kudret sahibi olacağına ve tabiri caizse hiç kimsenin kendisiyle gerek meslekteki uzmanlığı gerekse maddi gücü bakımından boy ölçüşemeyeceğine, gidilen yolda karşılaşılan engellere rağmen birçok kişi ile çeşitli bağlar ve ortaklıklar kurularak başarı kazanılacağına rivayet eder.

Kahve falında eski bir binanın yıkıldığını görmek gittiği yerde çok iyi işler gerçekleştireceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulmak için çok büyük bir adım atacağına, fal sahibinin deyim yerindeyse ayaklarının yerden kesileceğine ve sevdiği kişinin bir dediğini iki etmeyeceğine ve çok büyük mutluluklar yaşayacağına delalettir.

Kahve falında başka binanın yıkıldığını görmek maddi ve manevi olarak çok büyük adımlar atılacağına ve uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların çok yakın zaman içinde sona ereceğine, insanlardan uzaklaşılacağına delalet eder.