Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sevgilisinin damatlık giydiğini görmek

Kahve falında sevgilisinin damatlık giydiğini görmek zor günlerin yaşanacağına, çalışmadan da sabit bir gelire sahip olma şansın elde edeceğine, sevdiği kişiler ile büyük bir rahatlık yaşayacağına ve uzun zamandan beri çok istediği bir işe gireceğine, uygulayacağına, atılan her adımda çok daha güzel işler gerçekleştirileceğine, aksaklıklardan ötürü bir türlü ilerlemeyen bir proje yüzünden yatırımcılarla karşı karşıya gelineceğine, önümüzdeki günlerde bir sıkıntı atlatacağınıza, geçmişte düşünmeden söylediklerinin ve yaptıklarının pişmanlıklarını yaşayacağına, kendini uzun uzun tenkit edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında sevgilisinin damatlık giydiğini gördüyseniz:

  • Bir anlaşma yapılabilir, bir ilişki garanti altına alınabilir veya bağlantılarınızı genişletmenizi sağlayacak konulara entegre olabilirsiniz.

Kahve falında sevgilinin damatlık giydiğini görmek hasretliğin biteceğine ve yarınların çok iyi olacağına, daha sonra işi çok iyi bir şekilde öğrenip çok kolay ve kazançlı şekilde projeler üreteceğine işaret eder.

Kahve falında sevgilisinin damatlık giydiğini görmek alınacak hayırlı haberler ile zorlukların aşılacağına, özellikle evli kimselerin eşlerine karşı tutumlarında değişim olacağına ve yeniden aşklarının artacağına, muhabbetlerinin çok daha tatlı dille devam edeceğine delalet eder.

Kahve falında kocasının damatlık giydiğini görmek sevilen kişilere bazı sürprizler yapılacağına, çok büyük sorunlar ve sıkıntılar yüzünden büyük üzüntüler olacağına, sevdiği insanlardan ihanet göreceğine delalet eder.

Kahve falında beyaz damatlık giymek beklenmedik bir yerden büyük parasal destek geleceğine, bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olunacağına, eline belki bir daha hiçbir zaman geçmeyecek kadar büyük bir kısmeti ve şansı tepeceğine delalet eder.

Kahve falında gelinlik giymek ve damadı görmek sevdiklerinin sağlığının da iyi olacağına, yetenekler ve beceriler sayesinde haklı bir zenginliğe kavuşulacağına, gönül işlerinin hareketleneceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında eşinin damatlık giydiğini görmek kar elde edileceğine, ağız tadını, neşesini kaybedeceğine, afiyette giden düzeninden olacağına delalettir.

Kahve falında damatlık elbise giymek zengin bir hayat süreceğine, eline geçen fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine, iş hayatında büyük bir atılım yaparak rakiplerinin önüne geçeceğine, çok sıkıştığı ve sıkıldığı bir zamanda Allah’ın izni ile ferahlığa kavuşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında damat elbisesi giymek bir sebeple istediği kazancı elde edemeyeceğine, ardı ardına güzel ve hayırlı haberler alınacağına ve rahata erileceğine işarettir.