Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bir yeri seyretmek

Kahve falında bir yeri seyretmek itibarda meydana gelecek değişikliğe, sıkıntılarını çok kısa süre içinde üzerinden atacağına, eline geçen büyük fırsatları çok doğru ve başarılı bir şekilde kullanarak hayırlı bir yola gireceğine, zor geçen bir iş döneminin kolay bir şekilde atlatılacağına, işlerin istenmeyen bir hale geleceğine, kişinin parasını çarçur etmesi yüzünden de günden güne borçlu bir hayat süreceğine, bereketin ve karın artacağına, dininden vazgeçmeyeceğine, iç huzurunun yerinde olacağına, büyük kazançlar sağlayacağına yorulur.

Kahve falında bir yeri seyretmek gördüyseniz:

  • Her tür iletişim problemine açık bir süreçtesiniz.

Kahve falında bir yeri seyretmek sağlık sorunları ile uğraşılacağına, eğitimle ilgili karşılaşılan bir fırsatın değerlendirileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında sel seyretmek helal kazanç elde edeceğine, sorunların biteceğine, aile bireyleri arasındaki birlik, beraberlik, yardım ve dayanışmanın gittikçe artacağına alamet etmektedir.

Kahve falında gökyüzü seyretmek çok büyük ve hayırlı kazançlar sağlayacağına, hastalığın biteceğine yorulmaktadır.

Kahve falında birini uyurken seyretmek iş hayatı içinde yeni bir sayfa açılacağına, büyük üzüntü verecek bir haber alınacağına ancak daha sonra aile büyüklerinden birinin ya da anne babanın vereceği destek sayesinde her şeyin düzeleceğine delalet eder.

Kahve falında kavga seyretmek başarıya giden yollarına engeller çıkacağına, çok zor durumlara düşeceğine ancak daha sonra kendisine yardım edecek insanlar sayesinde bu sorunlardan kurtulacağına işaret eder.

Kahve falında güneşin batışını seyretmek rakiplerine karşı fark atarak onları gerisinde bırakacağına, ailesini hem gururlandıracağına alamet eder.

Kahve falında deniz manzarası seyretmek iş ile ilgili biraz tökezlemeden sonra çok büyük başarılar kazandıracak çalışmalar gerçekleştirileceğine, sevdiği bir arkadaşla büyük bir iş ortaklığı kuracağına, beklenmedik bir yerden büyük parasal destek geleceğine yorulur.

Kahve falında camiyi seyretmek iş hayatında başına gelen kötü olaylardan kendisini kurtarabileceği bir durumla karşı karşıya kalacağına, yaşamın güzelliklerle dolacağına delalet etmektedir.