Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında biber ekmek görmek

Kahve falında biber ekmek görmek işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, inancına aykırı olacak isteklerine yenilmeyeceğine alamet ederken bir diğer yandan da güç ve kudret sahibi olacağına, gelir elde edeceğine, geçim sıkıntısından kurtulacağına, olmayı hedeflediği makama da oturacağına, attığı bir adımdan istediği mutluluğu, huzuru ve başarıyı yakalayamayacağına, tabiri caizse ocağının hep tüteceğine, başarısının düşeceğine, maddi ve manevi olarak yaşanan tüm eksikliklerin giderileceğine alamet eder.

Kahve falında biber ekmek gördüyseniz:

  • Sıkıntılı durumlarda bazı kişilerin sizi kurtaracağını, uyaracağını veya olumlu tavsiyelerde bulunacağını sanıyorsanız, yanıyor olabilirsiniz.

Kahve falında ekmek arası biber yemek yeni işlere girileceğine, uzun zamandan beri iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine delalettir.

Kahve falında biberli ekmek görmek işlerinin istediği şekilde ilerleyeceğine, çabaların ve emeklerin boşa çıkacağına alamet eder.

Kahve falında toprağa biber ekmek aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, sevdiği bazı kişiler ile çok rahat edeceği ve büyük kazanç elde edeceği bir işe gireceğine, herhangi bir rahatsızlık yaşamayacağına, Allah’ın kendisine her neyi hayal ederse onu yaşamayı nasip edeceğine alamet eder.

Kahve falında biber ekmek görmek sayılan ve sevilen bir kişi olunacağına ve üzüntü çekilen bir dönemin biteceğine, bolluğa, berekete, zenginliğe ve servet sahibi olmaya yorulmaktadır.

Kahve falında biber tohumu ekmek hayattan her istediğini alacağına, geçmişten gelen yükleri, sorunları omuzundan atarak hafifleyeceğine işarettir.

Kahve falında tarlaya biber ekmek ağız tadını, keyfini ve rahatını yerine getirecek hayırlı gelişmelerin meydana geleceğine, uzun yıllar boyunca hayal ettiği ve insanların sahip olmak istediği bir hayaline kavuşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında bahçeye biber ekmek sevdiklerinden ayrı geçirdiği bir dakikanın bile kendisine azap vereceğine, ayrılığın sandığından da uzun olacağına, yaşadığı bunalımdan kurtulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında acı biber ekmek sevdiği kişiler ile büyük mutluluklar yaşayacağına, elini attığı her işte büyük kazançlar elde edeceğine ve yaptığı her çalışmanın hem kendisine hem etrafındaki insanlara çok büyük fayda sağlayacağına alamet eder.