Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında başka bir evin yıkıldığını görmek

Kahve falında başka bir evin yıkıldığını görmek sağlığının ve moralinin bozulacağına, kısa bir süre içinde işlerin zorlaşacağına, gün geçtikçe işini daha da büyüteceğine, bir sebeple çok zor ve başını ağrıtacak durumlar yaşayacağına, yardım edebileceği kurumlar ile irtibata geçeceğine elinden gereken her şey ile yardım edeceğine, çok hayırlı adımlar atarak daha iyi ve rahat bir hayata kavuşacağına, hayırlı bir sürece girileceğine, ancak daha sonra işlerinin yakın zaman içinde eskisinden de daha iyiye gideceğine, gözlerinin mutluluktan parlayacağına ve acılarının da dineceğine rivayet eder.

Kahve falında başka bir evin yıkıldığını gördüyseniz:

  • Farklı kültürleri veya felsefeleri anlamanıza yardım edecek aktivitelere katılmanız vizyonunuzun gelişmesine yardım edebilir.

Kahve falında başka evin yıkıldığını görmek işin düzeltileceğine, giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine delalet eder.

Kahve falında başka birinin evinin yıkıldığını görmek kariyerindeki değişimin hayırlı olacağına, dertlerin ve sorunların artacağına delalet eder.

Kahve falında başka birinin evinin yıkılmasını görmek eline geçen kazancı daha da arttıracağına, hasta ise şifa bulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında başka bir evin yıkıldığını görmek onunla mücadele etmekten çekinmeyeceğine fakat rakibinin kendisinden güçlü olması nedeni ile zorlanacağına, anne baba dualarının kabul edilmesiyle bol kazanç elde edileceğine ve sıkıntıların atlatılacağına yorulur.

Kahve falında başka binanın yıkıldığını görmek beklenmedik bir anda gelecek bir miras haberi ile çok mutlu olunacağına, sevdiği kişilerle çok mutlu olacağına, sıkıntıların, sorunların ve musibetlerin sona ereceğine işarettir.

Kahve falında başkalarının evlerinin yıkıldığını görmek kırgınlık ve sıkıntılarının son bulacağına, kendi başına bir hayat yaşamaya başlayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında başka evlerin yıkıldığını görmek yardımcı olan herkese teşekkür edileceğine, uğranan zararın en kısa zamanda telafi edileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında evin merdivenlerinin yıkıldığını görmek bir sebeple kendisini beceriksiz ve aciz olarak göreceğine ancak daha sonra çok çabalayarak amaçlarına kısmen de olsa ulaşıp rahat bir hayat sürecek kadar para kazanacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının sona ereceğine rivayet eder.