Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tavukların öldüğünü görmek

Kahve falında tavukların öldüğünü görmek etkilendiği kişiyi etkilemeyi başarıp, onun gönlünü çalarak, o kişiyle güzel günler geçireceğine, içinin rahatlayacağına, yüzünün güleceğine, insanlarla arasının iyi olacağına ve tatlı dili sayesinde muhabbetinin hiç eksilmeyeceğine, olumlu gelişmeler yaşayacağına, uzun zamandır hasretini çektiği biriyle kavuşacağına, üzüntülerin, endişelerin ve dertlerin biteceğine, resmi bir kurumda üst bir makama terfi alınacağına, çok büyük bir huzura sahip olduğuna ve bundan sonara da olacağına işarettir.

Kahve falında tavukların öldüğünü gördüyseniz:

  • Karmaşaya katılmaktan çekinmeseniz bile, size kimsenin yardımcı olmayacağını hatırlamanızda fayda var.

Kahve falında tavuğun öldüğünü görmek kazanç getirecek büyük işlere girecek olan fal sahibinin, sevdiği kişileri de yanına alacağına, dünya nimetlerinden sonuna dek yararlanacağına işaret eder.

Kahve falında tavuk öldürmek sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda eş, dost ya da akrabalarından alacağı büyük destek sayesinde kurtulacağına, hayırlı ve iyi kişiler ile kurulacak ortaklık sayesinde çok iyi mevkilere gelineceğine işarettir.

Kahve falında tavukların öldüğünü görmek kişinin ağız tadına kavuşacağına, çok uzun zamandan beri yaşanan endişeli bekleyişin sona ereceğine, hiçbir üzüntü verici olayın kalmayacağına delalettir.

Kahve falında tavuk öldürdüğünü görmek göstereceği sabır karşısında mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, çekilen zahmetin çoğalacağına tabir olunur.

Kahve falında pişmiş tavuk ayıklamak ancak etrafındaki insanların ısrarları ve destekleri ile yeni bir çalışmaya ya da projeye girileceğine, zahmetli işlerden kurtuluşa erileceğine, sorun yaratan bazı davranışların terkedileceğine, insanlar ile ilişkilerde daha iyi bir konuma gelineceğine, girilecek bir iş sayesinde çok büyük bir çevreye sahip olunacağına inanılır.

Kahve falında beyaz tavuk görmek ön plana çıkacağına, rakiplerine ve düşmanlarına karşı büyük atılımlar yapacağına, ilerleyeceğine, geçim sıkıntısı çekiliyorsa maddi açıdan rahata erileceğine tabir olunur.

Kahve falında tavuk bağırsağı görmek gelir kaynaklarının kuruyacağına, pek çok kimseye yardımlarda bulunacağına, maddi desteğinin yanı sıra manevi anlamda da bu kimselere elini uzatacağına ve sevap işleyeceğine tabir olunur.

Kahve falında bıçakla tavuk kesmek kötü ve üzücü durumlar ile karşılaşacağına, kendisini adadığı ve yıprattığı bazı konularda çok rahatsızlık duyacağına, ister istemez çok üzüleceğine, daha sonra utanıp yüzünün kızaracağına rivayet etmektedir.