Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ölüyü çirkin görmek

Kahve falında ölüyü çirkin görmek hedeflerini tutturmayı başaracağına, onların müşküllerini çözüp rahatlamalarına olanak sağlayacağına, vefa göstereceğine, aile kurma konusunda bazı kararlar alınacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, deneyim kazanacağına, yeni bir iş için bir miktar para biriktirileceğine, işlerinin istediği yönde ilerleyeceğine, geçim derdinin sona ereceğine, karşısına hayırlı bir kişinin çıkacağına işarettir.

Kahve falında ölüyü çirkin gördüyseniz:

  • Duygularınızda değişiklik söz konusu olabilir.

Kahve falında ölüyü çirkin görmek kazancının çoğalacağına, çok zor olayları çok kısa bir zamanda çözeceğine delalettir.

Kahve falında çirkin dede görmek arkadaşlarının, akrabalarının, eşinin ve çocuklarının kendisi için makbul ve hayırlı kimseler olacağına, imkânlarını çok iyi bir şekilde kullanması sayesinde kendisi için çok hayırlı bir iş kuracağına tabir olunur.

Kahve falında çirkin gelin görmek falı kapatan kişinin hem iş, hem de özel hayatında kısmetlerinin çoğalacağına, güçlü, kudretli ve hikmetli kimse olacağına delalettir.

Kahve falında karısını çirkin görmek problemleri teker teker çözeceğine, gerçekleştirdiği yatırımların meyvesini vereceğine alamet eder.

Kahve falında çirkin ayakkabı görmek uzun zamandan beri hayal ettiği herşeye kavuşacağına, kendisine çok büyük zarar veren durumların sona ereceğine alamet etmektedir.

Kahve falında çirkin adamlar görmek borçların kısa zamanda ödeneceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına, alınan bir haber üzerine bir yolculuğa çıkılacağına işaret eder.

Kahve falında ölmüş birini çirkin görmek bir sebeple hem moral kaybına hem de hayalkırıklığına yol açılacağına, atılacak adımların boşa çıkacağına, sevilen bir kişi ile ters düşüleceğine, maddi olarak zarar edileceğine rivayet eder.

Kahve falında çirkin biriyle nişanlanmak sevdiği kişiler ile hiç yaşamadığı kadar mutlu olacağına, sevinç dolu haberler alacağına, bu haberler doğrultusunda gireceği bir iş sayesinde çok büyük çalışmalar ortaya koyacağına, büyük kazançlar elde edeceğine, sevdiği kişi ile çok güzel bir birliktelik yaşayacağına işarettir.