Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında birisinden yüzük almak

Kahve falında birisinden yüzük almak düşmanlarını ve rakiplerini alt etmeyi bileceğine, kendisini kötü bir duruma düşürebilecek bir kişiyi hanesinden uzaklaştıracağına, aile değerlerine sahip çıkacak, çalışkan ve dürüst evlatlar yetiştirileceğine, eğlencesinden ve lüksünden geri kalmayacağına, konforlu bir şekilde ömür geçireceğine, kazancının helal para olacağına, kazancının düşeceğine, malının elinden gideceğine ve tüm huzurunun kaçacağına, kişinin maddi hayatının eskisinden daha iyi olacağına, aile içinde bazı tartışmalar yaşanacağına delalettir.

Kahve falında birisinden yüzük almak gördüyseniz:

  • Maddi, duygusal veya yaratıcılık gerektiren işlerle ilgili konular tekrar yüzünü gösterebilir.

Kahve falında beyaz altın yüzük görmek devlete hizmet etmeye, hayal edilen herşeyin yakın bir zaman içerisinde gerçekleştireceğine ve fal sahibinin, hayat içerisinde çok büyük kısmetler ile karşılaşacağına işarettir.

Kahve falında altın küpe yüzük görmek başarılı atılımlar ve girişimler yapacağına, makam sahibi olacağına, malına mal, parasına da para katarak zenginlik elde edeceğine, uzak yoldan gelen bir akrabanın yardımıyla hayırlı bir ortaklığa girileceğine ve sevilen bir kişi olunacağına yorulur.

Kahve falında gümüş yüzük almak doğru yatırımlar yapacağına, maddi ve manevi olarak rahata kavuşacağına, kötü halden iyi hale geçeceğine, anne baba duası alacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ölünün parmağında yüzük görmek kardeşler arasında bazı sürtüşmeler yaşanacağına, sevdiği kişilerden büyük ihanetler göreceğine ve kurduğu hayallerin bir bir yıkılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında isim yazılı yüzük görmek bolluk ve bereket dolu bir yuvaya sahip olunacağına, kazançlı bir işin başına geçileceğine, onu huzura ve şifaya götürecek yollar bulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında erkek altın yüzük görmek kendisine uygun bir kısmet bulup en kısa zaman içinde dünyaevine gireceğine, maddi olarak büyük bir zarara uğranacağına, talihsiz bir durumla karşı karşıya kalınacağına, uzun bir süre boyunca tartışmalar yaşanacağına, iş dünyasındaki yerin kaybedileceğine alamet eder.

Kahve falında eski sevgilinin elinde yüzük görmek sevinçli ve güzel bir haber almaya, içinin ferahlayacağına işarettir.

Kahve falında ölüye yüzük vermek doğruluğu bulacağına, dikkatsizlik yaparak bazı hatalara düşeceğine yorulur.