Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ruh çağırdığını görmek

Kahve falında ruh çağırdığını görmek ruhunun dinleneceğine, gönlünün ferahlayacağına, bir sıkıntıya girmeye, ailesinin kararları ile yaşamak zorunda kalacağına ve bu durumun kendisine büyük bir mutsuzluk getireceğine, işlerinin çok zor bir durumda kalacağına, dualarının ve dileklerinin karşılık bulacağına bu sayede hayatının düzelmeye başlayacağına, kişinin iş ve özel hayatının ilerleme göstereceğine, bir sebeple işlerinin yeteri kadar iyi olmayacağına, eşi ile arasının açılacağına, işlerini boşvereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ruh çağırdığını gördüyseniz:

  • Ortam değişikliği veya sevdiğiniz kişiyle yapacağınız özel şeyler sizi birbirinize yakınlaştırabilir.

Kahve falında ruh çağırmak görmek işlerinin çok iyi olacağına, yeri ve zamanı geldiğinde sorumlularına bunun hesabını soracağına yorulmaktadır.

Kahve falında ruh çağırmak işle ilgili büyük bir hamle yapılacağına, sıkıntıların kısa bir zamanda biteceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ruh çağırdığını görmek sıkıntılı bir dönem geçirdikten sonra daha büyük zorluklar yaşayacağına, aile hayatında ve iş hayatında çok büyük zorluklar yaşanacağına delalettir.

Kahve falında telefonla ambulans çağırmak hayalini kurduğu şeylerden günden güne uzaklaşacağına, bol nimete kavuşulacağına, daha fazla gelir sahibi olunacağına, bolluk ve berekete kavuşulacağına, ticaret hayatıyla ilgili yapılan planların hayır getireceğine işarettir.

Kahve falında isim çağırmak aralarından su sızmayacağına, fal sahibinin bunun ayrıcalığının ve ne kadar özel bir duygu olduğunun farkında olarak yaşayacağına ve onların her zaman kıymetini bileceğine işarettir.

Kahve falında mevlüte çağırmak canını sıkan durumları ortadan kaldıracağına ve kendisini büyük uğraşlarla ve uzun zaman çalışarak kurduğu işe vereceğine, kişinin mutluluk gözyaşı dökeceğine ve uzun süre yaşadığı güzel olayların etkisinde kalacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yardım çağırmak çok büyük çalışmalara girileceğine ancak bu işlerin herhangi bir şekilde sekteye uğrayacağına, birçok doktorun kontrol etmesinden ve birçok tedavi uygulandıktan sonra iyileşecek olan fal sahibinin artık sağlığına çok dikkat edeceğine alamet eder.

Kahve falında köpek çağırmak kafanın rahat olması sayesinde başka işlerle ilgilenileceğine, zararların telafi edileceğine, işlerin yoluna gideceğine, aile bireylerinin de içinde olacağı bir iş kurulacağına işaret eder.