Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ağaçtan görmek

Kahve falında ağaçtan görmek sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, yaşanan sıkıntıların ve borçların biteceğine, elinde bulunan imkânları doğru bir şekilde kullanacağına ve yaptığı çalışmalar ile adından söz ettireceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, tam herşeyin bittiğini ve hayallerinin suya düştüğünü düşünürken işlerinin düzeleceğine, işlerin yeni kapılar açacağına, kimseye muhtaç olmadan ve el açmadan güzel bir yaşam süreceğine, akrabayla araya mesafe konulacağına, etrafındaki insanlara başları sıkıştığında yardım edeceğine ve kendisine uygun hayırlı bir kısmet bulacağına delalet eder.

Kahve falında ağaçtan gördüyseniz:

  • Neyse ki, yanlış kişiyle uğraştıklarını fark edecekler.

Kahve falında elma armut ağacı görmek elinin darlıktan, bedeninin hastalıktan, ruhunun da üzüntüden kurtulacağına, uzun uzun dalıp gideceğine alamet eder.

Kahve falında ağaçta yaşamak toparlanacağına, kendine geleceğine, huzurlu günlerin yakında olduğuna ve huzursuzlukların tatlıya bağlanacağına delalet eder.

Kahve falında elma ağacı sallamak sıkıntı çektiği zamanları rahat bir şekilde atlatacağına, kendisine sorun yaratan iş yükünü hafifleteceğine, sevdiği birini kırmaya delalet etmektedir.

Kahve falında ışıklı ağaç görmek kişinin birikim yapabilecek oranda kar elde edeceğine, başarıya ve zafere giden yolların keşfedileceğine ve yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına, endişelerin biteceğine, karanlık geçen günlere güneş doğacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ağaçtan ceviz koparmak onlara karşı zafer kazanacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, sevdiği kişiler ile mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, sosyal hayat içinde tanıştığı ve kendisine uygun olduğunu düşündüğü bir kişi ile bir ilişkiye başlayacağına tabir olunur.

Kahve falında ağacın yapraklarının döküldüğünü görmek işlerin her daim hayırlı bir şekilde yürüyeceğine, manen çok huzurlu ve mutlu olunacağına, daha sonra bu kişiden birkaç kez özür dileneceğine, bu kişinin kabul etmeyeceğine ancak daha sonra özürlerin ardından her şeyin düzeleceğine ve aranın yine eskisi gibi olacağına işaret eder.

Kahve falında ağacından kiraz yemek yaşadığı zorlukların son bulacağına, huzurlu bir kişiliğe sahip olacağına ve başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine, uzun zamandan beri çözülemeyen problemlerin nihayete erdirileceğine delalet eder.

Kahve falında incir ağacının kesildiğini görmek kalp kırıklıkları nedeniyle araları açılan çiftlerin sorunlarını karşılıklı konuşarak halletme yoluna gideceklerine, fal sahibinin anlayışlı ve hoşgörülü biri olmak için çaba göstereceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve kendisine çok yararı olacak bir işe girip hem kendisini hem sevdiği kişileri sevindireceğine ve hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girip mutlu olacağına delalet etmektedir.