Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında mahmut görmek

Kahve falında mahmut görmek sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda son bulacağına ve hayırlı kişiler ile hayırlı işlere gireceğine, ticaret yapıyorsa zarar edeceğine, güzel sözler işitmesinin yanında iyi haberler de alacağına, maddi ve manevi sorunların ortadan kalkacağına, çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, yakın bir zamanda önemli kararlar vermek zorunda kalacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemden geçeceğine, iş hayatı ile ilgili çalışmalara hız vereceğine, kişinin iyi hale geleceğine delalet eder.

Kahve falında mahmut gördüyseniz:

  • İlişkilerinizi geliştirmek veya evinizde bazı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz.

Kahve falında mahçup görmek yarınlarının kazançlı ve mutlu geçeceğine, girdiği bazı projelerde hakkının yeneceğine ve kendisine ait fikirlerin başkası tarafından kullanılacağına tabir olunur.

Kahve falında mahsül toplamak fal sahibinin rahatının ve keyfinin bozulacağına, kendisini çok mutsuz, yorgun ve hasta hissedeceğine inanılır.

Kahve falında mahmut ismini söylemek arkadaşlık ilişkilerinin uzun yıllar boyunca kötüleşeceğine, sıkıntı dolu günler yaşanacağına tabir olunur.

Kahve falında mahmut görmek meslek hayatında fark edilir şekilde aşama kaydedeceğine ve terfi alacağına, sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına yorulur.

Kahve falında mahmut ismini duymak gireceği bir işte çok sevdiği bir kişi ile bir ortaklık kuracağına, hiç bir şeyin eksikliğini ve yokluğunu da hissetmeyeceğine inanılır.

Kahve falında aziz mahmut hüdayi görmek kazancının katbekat artacağına, hayırlı ve güzel haberler alınacağına, sıkıntı veren olayların tatlıya bağlanacağına, uzun zamandan beri çözülemeyen problemlerin nihayete erdirileceğine işarettir.

Kahve falında aziz mahmut hüdayi hazretlerini görmek bundan da son derece mutlu olacağına, mutluluk ve huzur elde edeceğine, onlardan gelecek yenilgileri ve zararları daha baştan önleyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında aziz mahmud hüdayi hazretlerinin türbesini görmek fal sahibinin karşısına art niyetli ve belalı kişilerin çıkacağına bu yüzden kendisinin arka arkaya başarısızlıklar yaşayacağına ve elindekileri kaybedeceğine, aile bireylerinin arasına nifak sokacak bir kişinin haneye gireceğine yorulur.