Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında su içen balık görmek

Kahve falında su içen balık görmek karanlıkların aydınlanacağına, dileklerinin ve dualarının kabul olacağına, rahatının ve huzurunun da yerine geleceğine, iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük ve hayırlı kazançlar sağlayacak fırsatlarla karşılaşacağına, çok büyük ve hayırlı gelişmelerin ortaya çıkacağına ve ileride yaşanacak çok daha kötü olayların önüne geçerek çok daha zorlaşmasını engelleyeceğine, karşısına çıkan bazı sorunlar yüzünden elinde bulunan kazancın neredeyse tamamını harcayacağına, tahmin etmediği bir yerden büyük bir zarar edeceğine, yaşanan olumsuzluklardan ders çıkarılacağına, yapılan hataların telafi edileceğine, işlerinin açılacağına, hayırlı ve bol kazanç elde edileceğine, sorunların çözüme kavuşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında su içen balık gördüyseniz:

  • İlerlemenize yardımı olacak ya da olan kişilere takdirinizi göstermenizde fayda var.

Kahve falında balığa su içirmek onlar nedeni ile ekmeğinden olacağına, dininden, inancından ve ibadetinden vazgeçmeyeceğine rivayet eder.

Kahve falında su içen balık görmek üzgün ve moralsiz günler geçireceğine, kolay kolay yıkılmayacak sağlam temeller üzerine inşa ettiği hayatıyla herkesi kıskandıracağına işaret etmektedir.

Kahve falında içi balık dolu akvaryum görmek gerçekleştirilen projelerin hayırlı kazançlar getireceğine, yaşanan ayrılık ve hasret gibi duygulara çözüm bulunması için önayak olacağına işaret eder.

Kahve falında içi balık dolu havuz görmek kötü günlerin etkisinden kurtulacağına, yeni bir kazanç kapısı bulunacağına işaret etmektedir.

Kahve falında içtiğin suda balık görmek çıkacağı bir yolculuktan iyi anlaşmalar yaparak döneceğine ve ailesine maddi anlamda katkı yapacağına, sağlık sorunlarından yakın zaman içinde kurtuluşa ereceğine, hayırlı kişilerle tanışılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında içtiği suda balık görmek iş hayatını baltalayacak bir kişi yüzünden iş hayatının sona ereceğine, bazı borçlar yüzünden prestij kaybı yaşanacağına, sürpriz gelişmeler yaşayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında içi temizlenmiş balık görmek işlerin çok büyük bir aksama yaşayacağına, aydınlık günlerin karanlığa dönüşeceğine, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine işaret eder.

Kahve falında gül suyu içtiğini görmek sağlık problemleri içinde olacağına, dertlerin günden güne daha da artacağına, sıkıntılı bir ruh haline bürünüleceğine inanılır.