Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında siyah televizyon görmek

Kahve falında siyah televizyon görmek ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine, iş dünyasına çok prestijli bir mevkiye sahip olunacağına ve rakiplerin art niyetli davranışlarının geri püskürtüleceğine, bir sebeple çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, kaybettiği şeyi bulmasına, çok büyük adımlar atacaklarına, birlikte çeşitli işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine ve bu kazançlar ile çok hayırlı başarılar elde etmek için bazı adımlar atılacağına, düşmanlarının güçleneceğine, çok zor ve sıkıntılı bir dönemden geçerek çok daha büyük işler için hem kendisini yetiştireceğine hem de deneyim kazanacağına, hayırlı olarak başlanan ve başta güzel giden bir olayda büyük bir talihsizlik yaşanacağına delalet eder.

Kahve falında siyah televizyon gördüyseniz:

  • Bitirilmemiş işler ya da planlar da gerginliğe neden olabilir veya üzerinizde baskı yaratabilir.

Kahve falında siyah beyaz televizyon görmek yanlış adımlar atacağına, hesapsız planları uygulayacağına bu yüzden de emeklerine yazık edeceğine, sorunlarının çözüme kavuşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında siyah televizyon görmek kendisine bu süreç içinde maddi ve manevi açıdan destek veren, inancını yitirmeyen tanıdıklarına şükranlarını ileteceğine, onların başarıları ile gururlanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kendini televizyonda izlemek çekilen zahmetin çoğalacağına, takdir toplayacak işler yapacağına delalettir.

Kahve falında televizyonda haber görmek yapılan bir hatanın kendini bilmez bazı kişiler yüzünden kötü amaçlar için kullanılacağına, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine, aldığı güzel haberin kısa süreceğine, işlerinin çok sıkıntılı bir duruma düşeceğine, ortak olarak gireceği bir işte ihanete uğrayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında çok televizyon görmek başarıyla geleceğine, rahat edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kırık televizyon görmek yaşam enerjisinden ve isteğinden hiç bir şey kaybetmeyeceğine, yaşamının güzelliği ve kolaylığı sayesinde her zaman hayata sıkı sıkı bağlı olacağına, huzurunun ve keyfinin yerine geleceğine rivayet eder.

Kahve falında televizyonda arkadaşını görmek bir karıncayı dahi incitmeyecek kadar ince ruhlu ve hoş gönüllü olacağına, Allah tarafından kendine bahşedilen yüce duygular ve kudret sayesinde de her gün şükredeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında büyük ekran televizyon görmek elinin de bolluk göreceğine, deyim yerindeyse başında uğursuzluğun kol gezeceğine işaret eder.