Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sıvı yağ görmek

Kahve falında sıvı yağ görmek bazen kaderin cilveleri ile karşılaşacağına, gücü, yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına, bunun da kendisine hem özgüven hem de bolluk ve bereket getireceğine, sevdiği birine hediye alacağına, arzularınızın gerçekleşeceğine, olaya tanık olan kişilerin üzülmesine sebep olunacağına, karşısına kendisi için hayır, başarı ve huzur getirecek kişilerin çıkacağına, kendisini çok şanssız ve kısmetsiz olarak göreceğine bunun da onun bazen isyan etmesine, üzülmesine, sinirlenmesine ve gözyaşı dökmesine neden olacağına, sahip olunan makama takılmadan, her zaman kişiyi yeniliklere yöneltecek işlere girişileceğine yorulur.

Kahve falında sıvı yağ gördüyseniz:

  • Sizin için özel bir kişi çok önemli bir amacınıza ulaşmanızda size yardım edebilir.

Kahve falında birine sıvı yağ vermek sorunların biteceğine, hayal edilen herşeye kavuşulacağına, karar vermekte güçlük çekeceğine inanılır.

Kahve falında sıvı yağ görmek sağlık problemleri nedeniyle zor günler geçireceğine, insanlar arasında çok saygın bir pozisyona yükseleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında teneke sıvı yağ görmek yönetici koltuğuna yükseleceğine, kısa zaman içinde çok sevilen birisi olacağına delalettir.

Kahve falında sıvı yağ içmek heveslerinin, heyecanlarının ve umutlarının hiçbir zaman yarım kalmayacağına, geçmişten gelen ama hala kanayan yaraların kapanacağına delalettir.

Kahve falında sıvı yağ döküldüğünü görmek başarıya giden yolların açık olacağına, verdiği sözleri yerine getireceğine, kendi işine sahip olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında sıvı yağın döküldüğünü görmek günahlarından tövbe etmeye, aranın bozuk olduğu bir arkadaşla oturulup konuşulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sıvı sabunla el yıkamak kurulu düzeninin olacağına, kırgınlıkların ve küskünlüklerin sona ereceğine yorulur.

Kahve falında beyaz sıvı görmek hata ve günah işlemekten uzak duracağına, hastalıklarının da şifasını bulacağına rivayet eder.