Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında parayla görmek

Kahve falında parayla görmek aile hayatında sürekli tartışmaların olacağına, çok büyük ve değerli işlere imza atacağına, talihinin artacağına, rızkının çoğalacağına, keyfinin, neşesinin ve rahatının yerine geleceğine, yapılan hataların büyük belalar getireceğine, önünün açılması sayesinde kısmetinin artacağına, şeref ve rütbeye, ancak daha sonra hayırlı ve sevinçli haberlerin alınması sayesinde işlerin yoluna gireceğine, kazançlı çalışmalar yapılacağına, kötü günlerin etkisinden kurtulacağına yorulur.

Kahve falında parayla gördüyseniz:

  • İşinize gelmeyen şeyleri reddetmelisiniz.

Kahve falında yerde kağıt para görmek karşısına çıkan deneyimli ve başarılı kişiler ile ortaklıklar kuracağına, sorunlarından ve borçlarından kurtulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında cüzdanından para çaldığını görmek çok büyük iş deneyimi kazanılacağına ve aileden birine yapacağı bir iş için maddi ve manevi olarak büyük destek verileceğine, hiçbir zaman evindeki tenceresinin boş kalmayacağına, rahatının da, parasının da kâfi oranda olacağına ve sadece kendisine değil, torunlarına dahi yeteceğine işarettir.

Kahve falında yolda kağıt para toplamak istenmeyen bir sorunla karşı karşıya kalınacağına, çok büyük ve başarılı bir kariyer için kendisine daha uygun olduğunu düşündüğü bir işe gireceğine yorulur.

Kahve falında başkasının çantasından para almak hanenizde bolluk olacağına, hanesinden de rızkının eksik olmayacağına alamet eder.

Kahve falında para çantası kaybetmek eğitim hayatına bırakılan yerden devam edileceğine ve bu duruma bağlantılı olarak yurt dışına çıkılacağına, iş yorgunluğunun tavan yaptığı bir dönemde tatile çıkılacağına işarettir.

Kahve falında ağaç altında para görmek artık refah içinde, sevdikleri ile mutlu bir şekilde, herhangi hastalıktan sıkıntı çekmeden, kötü insanların kıskançlıklarından ve kötülüklerinden uzak bir hayat süreceğine, çok büyük bir rahatlık yaşanacağına, birçok kişiden birlikte çalışma teklifi alınacağına ve en kazançlı olanının kabul edileceğine işaret eder.

Kahve falında birinden metal para almak iş hayatında büyük atılımlar yapılacağına, bekar biriyse evliliği düşünmeye başlayacağını, yuva özlemini dindirmek için arayışlara gireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında para dolu çanta kaybetmek istediği zaman yeni işler kurabileceğine, kişinin moralinin ve keyfinin yerine geleceğine, dileklerinin gerçekleşeceğine ve dileklerinin de tutacağına rivayet etmektedir.