Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında mizan terazisi görmek

Kahve falında mizan terazisi görmek duygularını harekete geçirecek ve kendisini değerli hissetmesine vesile olacak bir insanın çıkacağına, yüzünün güleceğine, elinin darlıktan kurtulacağına, sistemli bir şekilde işleyen bir projede yaşanacak bir aksilik yüzünden işlerin rayından çıkacağına, ortaya konulan bir çalışmaya zarar vereceğine, onların içindeki ahlakı ve güzel davranışları ortaya çıkarmalarına vesile olacağına ve günahkâr olan kimseleri yolundan çevireceğine, bir iş için destek istenen kişiden olumlu bir haberin geleceğine, aile hayatı içinde bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, baş ağrıtacak, huzur, neşe ve keyif kaçıracak olayların yaşanacağı, yaşanan güzel şeyler sayesinde sevineceğine işaret etmektedir.

Kahve falında mizan terazisi gördüyseniz:

  • Arkadaş gurubunuzla etkinliklerde bulunacak, ilgi alanınıza giren konularda onlarla düzeyli tartışmalar yapacaksınız.

Kahve falında mizan terazisi görmek hayatını doyasıya yaşamak için gerekli olan imkânlara kavuşacağına, parasal ferahlığa çıkılacağına işarettir.

Kahve falında mizan görmek maddi darlık çekmeden ama çok da zengin olmadan bir hayat sürdürüleceğine, kötü günlerin biteceğine delalet eder.

Kahve falında adalet terazisi görmek yaşanan maddi problemlerin artacağına ve üzücü durumlara düşüleceğine, ancak gireceği yolun da çetin olacağına alamet eder.

Kahve falında terazi görmek düşündüğü bir projeyi gerçekleştirmek konusunda büyük bir azim gösterdiği halde yardım eden kişiler tarafından yarı yolda bırakılacağına, rahatının ve konforunun da yerine geleceğine delalettir.

Kahve falında su terazisi görmek sorunların ve dertlerin en kısa süre içinde son bulacağına, sevdiklerini, istediklerini, hayal ettiklerini de hoşlanmadıklarını, benimsemediklerini ve kabul etmediklerini rahatça ve açıkça söyleyebileceği fırsatlar yakalayacağına işarettir.

Kahve falında terazide tartilmak sıkıntılı ve üzüntülü günlerin mutluluk dolu gelişmeler sayesinde son bulacağına, huzurlu bir aile ortamına kavuşulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında terazi tartmak sıkıntı içinde olduğu durumlardan kısa bir süre içinde kurtulacağına, kötü duygularını yeneceğine alamet eder.

Kahve falında altın terazi görmek toplumu ilgilendiren bir konuda yetkilendirileceğine ve kalabalık ortamlarda hitabet yapacağına, evli iseniz eşinizle arasında bazı tartışmalar geçebileceğine delalet etmektedir.