Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında savaş görmek

Kahve falında savaş görmek halk arasında çok sevilen ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, sıkıntı ve sorunlarından en kısa zamanda kurtulacağına, aile bireyleri ile birlikte güzel ve mutlu günler geçirileceğine, kırgınlık yaşanan bir kişi ile aradaki buzların eritileceğine, atılacak adımlar sayesinde iş sahibi olunacağına, iş hayatında daha önce hayal edemediği kadar iyi bir kariyere sahip olacağına, çok fazla zarara sebep olmayacağına, malına mal, parasına da para ekleyeceğine, sağlığının, neşesinin ve keyfinin de yerine geleceğine, çok üzüntülü olaylar içinde kalacağına alamet eder.

Kahve falında savaş gördüyseniz:

  • Planlar beklenmedik şekilde değişebilir.

Kahve falında asker olup savaşa gitmek çalışma esnasında gösterilecek başarı sayesinde yönetimden çok büyük övgüler geleceğine, büyük bir adım atılacağına, yeni bir iş arayışına girip, uzun süre işsizlik çekeceğine delalettir.

Kahve falında savaşta kan görmek kendisine hayır, iyilik, güzellik ve bereket getirecek başlangıçlar yapacağına, barış ve sevgi içinde olacağına delalettir.

Kahve falında tarihi savaş görmek çok büyük miktarda kazanç elde edileceğine, onunla yaşamını birleştireceğine alamet eder.

Kahve falında savaşta düşman öldürmek özgüvenini yüksek tutarak işteki başarısını herkesin takdir edeceği şekilde ortaya koyacağına, vasıflarını geliştirerek, her zaman aranan ve sorun çözümünde etkin biri olarak düşünülen biri haline geleceğine, huzurun ve mutluluğun da bir ömür devam edeceğine delalet eder.

Kahve falında savaşı kazanmak yüksek moral sahibi olunacağına, herkesin sanki imkânsız gibi gördüğü işlerde muvaffak olacağına delalet eder.

Kahve falında savaş uçağı düşürmek isminden sıkça söz ettireceğine, hiç istemediği işlere gireceğine yorulur.

Kahve falında savaş tankı görmek rızkın da ömür boyu süreceğine, dileklerine ve hayallerine daha bir süre kavuşamayacağına inanılır.

Kahve falında savaş görmek isteklerine ve emellerine kavuşmak konusunda herhangi bir sıkıntı çekmeyeceğine, istediği ve gerçekleştirmek için zaman kolladığı şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine ve çok büyük mutluluk duyacağına delalet eder.