Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında fıstığı görmek

Kahve falında fıstığı görmek aile bireyleri ile arasındaki sorunu çözeceğine ve iş hayatında düştüğü sıkıntılı durumu yakında ortadan kaldıracağına, yapılan çalışmaların çok daha fazla kar sağlayacağına, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı ve üzüntülü durumların sona ereceğine, karşısına çıkan bütün fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine ve çok mutlu olacağı bir hayata adım atacağına, yalanı sürdürmeye ve ortalığı karıştırmaya çalışan bazı kişilere hadlerinin bildirileceğine, tüm sorunların çözüme kavuşması sayesinde derin bir nefes alacağına, işlerin eski haline döneceğine, yeni bir ilişki yaşanacağına, işler ilgili olarak büyük sıkıntılar yaşayacağına, hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına, üzüntülerin, sıkıntıların ve talihsizliğin sona ereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında fıstığı gördüyseniz:

  • Biraz romantikleşebilirsiniz.

Kahve falında fıstık ağacı görmek yapacağı akıllıca ve başarılı hamleler sayesinde çok kötü durumlara düşmekten ve daha fazla zarar uğramaktan kurtulacağına, ortaya koyacağı başarılı çalışmalar ile dikkat çekeceğine delalet eder.

Kahve falında fıstıklı ekmek yemek kudret sahibi olacağına, zamansız gelecek olan bir haber ile iş ortaklığının bitirileceğine ve çeşitli sorunlarla boğuşmak zorunda kalınacağına işaret etmektedir.

Kahve falında fıstık bahçesi görmek arasında küslüğün, kırgınlığın, kin ve düşmanlığın olduğu insanlarla da uzlaşma ve barış sağlayacağına, bu durumun da kendisini ferahlatacağına, rahatlatacağına ve manevi olarak güç vereceğine, işlerinin yoluna gireceğine ve yeni kısmetlerinin olacağına inanılır.

Kahve falında fıstık seçmek gayrimenkul işine girip zengin olacağına, sıkıntıdan kurtulacağına delalettir.

Kahve falında çam fıstığı yediğini görmek umutsuzluğa düşeceğine, ağlayacağına, kendisini üzen ve zor günler geçirmesine neden olan olayları zorluk çekmeden ortadan kaldıracağına rivayet etmektedir.

Kahve falında fıstık çamı görmek çok hayırlı ve güzel işlerde çalışacağına, yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, gayrimenkul işine girileceğine ve uzun bir zamandan beri hayal edilen şeylere kısa sürede kavuşulacağına işarettir.

Kahve falında fıstık dikmek çok büyük bir projenin getireceği kazancın başka projelerin gerçekleştirilmesi için kullanılacağına, gereksiz kıskançlık yapan bir sevgili ile aranın düzeltileceğine, çok hayırlı ve helal rızıklara kavuşulacağına inanılır.

Kahve falında fıstıklı lokum görmek huzur dolu günlerin yakın zaman içinde geleceğine, ağız tadını, neşesini kaybedeceğine, afiyette giden düzeninden olacağına delalet eder.