Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında eski sınıf arkadaşı görmek

Kahve falında eski sınıf arkadaşı görmek girilecek bir işte çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına, büyük bir hastalıktan dönüleceğine, çok sıhhatli bir kişi olunacağına, sorunlarından ve içine düştüğü kötü durumlardan kurtulacağına, hayata karşı bakışının olumlu yönde değişeceğine, gösterilecek olan sabır ve azim ile bu işten çok iyi kazanç elde edileceğine, bütün emeklerin heba olacağına ve eğitimle ilgili olarak yapılan yatırımların zarar getireceğine, kısa süre içinde bitebilecek bir işin daha uzun bir süreye çıkacağına, işlerinin çok zor zamanlara gireceğine, büyük bir yatırımdan çok küçük bir kazanç elde edeceğine delalettir.

Kahve falında eski sınıf arkadaşı gördüyseniz:

  • Siz bir erkek seniz larşı cins ilişkilerinde, kadınsanız maddi konularda şanslısınız.

Kahve falında eski sınıf arkadaşı görmek kişinin isteklerine kavuşma mutluluğuna nail olacağına ve hayatının zahmetsiz ve çilesiz geçeceğine, her konuda şansın yaver gideceğine işaret etmektedir.

Kahve falında eski sınıf arkadaşları görmek hayatındaki engellerin ve aksiliklerin de ortadan kalkacağına, özel duygular besleyeceği kişiden de duygularına karşılık alacağına işarettir.

Kahve falında eski erkek sınıf arkadaşını görmek maddi konuları fazlaca önemsemesi yüzünden, her şeye çıkarcı bir yaklaşım içinde olacağına, sıkıntıların ve sorunların biteceğine yorulur.

Kahve falında eski sınıf görmek kendisine büyük katkısı olacağını düşündüğü bir konuda eğitim alacağına, uzun zamandan beri işe yaramadığı ve kullanılmadığı düşünülen bir eşyanın elden çıkarılacağına rivayet eder.

Kahve falında eski sınıfı görmek hayatının düzene gireceğine, emeklerinin karşılıksız kalmayacağına, hata yaptığı insanlardan af dileyeceğine işarettir.

Kahve falında eski sınıf öğretmenini görmek dikkat çekeceğine, hayatına daimi olan kazancın, başarının ve mutluluğun geleceğine işaret eder.

Kahve falında eski sevgiliyle aynı sınıfta olduğunu görmek zor zamanlar geçireceğine, resmi bir göreve getirileceğine ve üst makamlara çıkacağına işarettir.

Kahve falında eski sevgiliyle aynı sınıfta olmak iş hayatında da çok büyük başarılar kazanacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, sevdiklerinin hayır ve dua ettiğine delalettir.