Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında domuz resmi görmek

Kahve falında domuz resmi görmek ticarette başarılı olacağına, aynı zamanda bu kişilerin birbirleri ile iş yapmalarını sağlayacağına ve büyük başarı elde edeceğine, çok uzun zaman boyunca büyük zarar veren borçların sona erdirileceğine, maddi konularda destek olacak bir ortak bulunacağına, işlerindeki bereketin kaçacağına, manevi rahatlamaya erileceğine, sorunların daha kolay bir şekilde çözüleceğine, kazancının eksilmeyeceğine, parasal sıkıntılarının deyim yerindeyse artık boyunu aşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında domuz resmi gördüyseniz:

  • Aslında boş verip, kendinizi düşünmeniz gerekiyor.

Kahve falında domuz resmi görmek tekin olmayan işlere atılarak elindekilerden olacağına, sıkıntılı ve zor günler geçireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında sevgilinin resmini görmek yanlış hareketleri nedeni ile giderek yalnız kalacağına, çileye, zahmete ve meşakkate düşeceğine işaret eder.

Kahve falında hazreti alinin resmini görmek büyük atılımlar yaparak epey kazanç getirecek çalışmalar ortaya koyacağına, umut dolu günlerin hiç bitmeyeceğine delalettir.

Kahve falında ölen annenin resmini görmek sorunlarını aşacağına, çok güzel ve huzurlu günler göreceğine, rızkının genişlemesine ve kazancının artmasına vesile olacak işlere gireceğine alamet eder.

Kahve falında manzara resmi yaptığını görmek sorunlarından ve sıkıntılarından kısa sürede kurtulacağına, söz sahibi olacağına, önemli atılımlar yapacağına ve bütün bunların kendisine hem şöhret hem de para getireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kartal resmi görmek hayatının her geçen gün kendisine daha büyük mutluluk ve hayır getireceğine böylece yaşadığı zor, kötü ve sıkıntılı günleri de unutturacağına, falı kapatan kişinin kazancının artacağına ve daha karlı işlere gireceğine delalet eder.

Kahve falında balık resmi görmek miskinliğinden ve sürekli olarak uyuma isteğinden kurtulacağına, evindeki huzurunun yerine geleceğine ve rızkının çoğalacağına tabir olunur.

Kahve falında güvercin resmi görmek girilecek olan işlerde deyim yerindeyse altın harflerle adını yazdıracağına, yaşamının tazeleneceğine yorulmaktadır.