Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında doğum görmek

Kahve falında doğum görmek ailesiyle birlikte uzun ve mutlu günler geçireceğine, işlerinde arklı bir aşamaya geçeceğine, uzun bir zamandan beri istediği bazı hayallerine yakında kavuşacağına, mal mülk kazanacağına, sıkıntılı ve içinden çıkılması zor durumlara düşüleceğine, ele geçen fırsatların heba edileceğine, belirsizlikler yaşanması yüzünden gelecek için adım atmakta zorluk çekileceğine, bundan sonra başına gelebilecek sıkıntılı ve sorunlu durumları önceden düşünüp daha sıkı davranacağına, kendi işine sahip olacağına yorulur.

Kahve falında doğum gördüyseniz:

  • Tecrübenizi, bilginizi ya da yeteneklerinizi test edebilirsiniz.

Kahve falında birinin doğum sancısı çektiğini görmek bir sebeple kendisini çok kötü hissedeceğine, zor bir durumda kalacağına, hayatının yoluna girmeye başlayacağına tabir olunur.

Kahve falında anneyi doğum yapmış görmek ailesinin gerekli tüm ihtiyaçlarını giderebilecek maddi ve manevi güce erişeceğine, yardım edilen insanlardan hayır duaları alacağına rivayet eder.

Kahve falında doğum yapmak eline geçen bütün fırsatları çok hayırlı ve çok doğru şekilde değerlendireceğine ve kazancının çok büyük olacağına, sorunların hallolacağına alamet eder.

Kahve falında hamile kadını doğum yaparken görmek sevdiği kişilerden ötürü zor günler geçireceğine, çalışma hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine delalettir.

Kahve falında doğum günü pastası yemek verilen sözlerin yaşanack sorunlar yüzünden gerçekleştirilemeyeceğine, işini kaybedeceğine ve ekmeğinden olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında birinin doğumunu görmek yaptığı her işte insanların takdirini toplayacağına, kendisine yatırım getirecek işlerden istediği sonucu alamayacağına işarettir.

Kahve falında kediyi doğum yaparken görmek yokluk nedir bilmezken kıt kanaat yaşamayı öğrenmek zorunda kalacağına, mali krize gireceğine, işlerini sağlama almak için elinden gelen her şeyi yapacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında birini doğum yapmış görmek hedef olarak tayin edilen şeylere kısa zaman içinde büyük bir başarı ile kavuşulacağına, hayatından ve şansından yana razı geleceğine, önünde güzel ve başarılı günler olacağına rivayet etmektedir.