Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında derede görmek

Kahve falında derede görmek hayatı ile bazı kararlar vereceğine, hayat içerisinde kırılgan bir duruma gelineceğine, kolaylık sağlayacağına, yapılan işte çok zarar edileceğine, kendisini çaresiz ya da güçsüz hissetmeyeceğine, çok büyük bir üzüntü yaşayacağına ve eğer hanesinde bir hasta varsa yakın bir zamanda vefat edeceğine, ün sahibi birisi olunacağına, kırgınlıkların kısa süre içinde biteceğine, aile açısından çok büyük ilerlemeler kaydedileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında derede gördüyseniz:

  • Belli bir düzenlemenin, anlaşmanın ya da konunun yeniden yapılandırılması veya açığa kavuşturulması gerekebilir.

Kahve falında bulanık derede balık tutmak kısa zamanda büyük bir tartışma içinde kalınacağına, iş hayatında çok üst mevkilerdeki yerini sağlamlaştıracağına, hatta kendi işinin sahibi olabileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında temiz berrak dere görmek geleneklere ve göreneklere değer verileceğine, her türlü illet hastalığın iyileşeceğine delalet eder.

Kahve falında derede ayaklarını yıkamak kişinin güzel işler yapacağına, anne ve baba için çok güzel bir sürpriz gerçekleştirileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında dere üzerinde köprü görmek maddi olarak çok büyük zarar göreceği bir işe girmek zorunda kalacağına, aklının vatanında kalacağı için kendini tam olarak işine veremeyeceğine bu nedenle de başarısız olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında dere taştığını görmek evini ve ailesini unutacağına, çok geçimsiz ve kaygısız biri olacağına, insanlar arasındaki saygınlığını yitireceğine, varılan noktaya hayal edilmiş olan birçok şeye kavuşulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında dereden balık tutmak dertlerin ve sorunların bir şekilde aşılacağına, özellikle kendisine yakın hissettiği bir kişiye kendi özel hayatı hakkında son derece özel bir sırrı anlatacağına yorulur.

Kahve falında derenin kuruduğunu görmek bilimsel bakış açısına sahip kimselerle ahbaplık ederek her zaman elit bir toplumda yaşanacağına, deyim yerindeyse kendisini yeniden yaratacağına delalet eder.

Kahve falında duru dere görmek kendisiyle ilgili olmayan işlerin kendisine mal edilmesine ve bu nedenle de çok gergin günler geçireceğine, sorunlarından kurtulup huzurlu ve mutlu olacağına, çok büyük kazançlara sahip olacağına ve çok rahat edeceğine tabir olunur.