Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çeyiz döşemek

Kahve falında çeyiz döşemek kişinin nüfuzunu, elindeki imkanları kullanarak bu kişiye destek olup, yardımda bulunacağına, çok büyük atılımlar gerçekleştirip iş hayatında çok üst mevkilerde yer alacağına, problemlere çözüm bulunacağına, bazı iş konularında önemli devlet büyüklerine danışılacağına, ortaklı işlere girileceğine, inancına hep sadık kalarak yaşayacağına, makbul ve helal olandan vazgeçmeyeceğine, bazı sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, eski yaşamının aksine daha da zenginleşerek alım gücünün herkesi imrendirecek kadar artacağına, kısa bir kırgınlık yaşanacağına işaret eder.

Kahve falında çeyiz döşemek gördüyseniz:

  • Belli başlı hedeflerinize ulaşmak ya da bazı sonuçlar elde etmek için alacağınız pozisyon ya da girişimleriniz istenilen sonuçları almanızı zorlaştırabilir.

Kahve falında çeyiz döşemek kavga ve tartışma dolu bir dönem geçirileceğine, üzüntü duyacağına delalet eder.

Kahve falında eve tahta döşemek sosyal hayattan ziyade kişinin ailesiyle vakit geçirmek isteyeceğine, iş yaşamında da aile ile ortaklı ticaret yapılacağına, maddi gücünü kaybedeceğine, fakirleşeceğine, kötü ve tatsız sözler işiteceğine, yaşamdan elini eteğini çekeceğine ve içine dönerek, kabuğuna çekilip evden çıkmaz ve insanlarla da konuşmaz olacağına yorulur.

Kahve falında ev döşediğini görmek kendisine destek olan kişilerin de sıkıntıya düşeceğine, iş ve sağlığı ile ilgili koşulları yeniden düzenleyeceğine işaret eder.

Kahve falında tren rayı döşemek işi ile gündeme geleceğine, çok iyi bir mevkide görev yaptığı bir yerde işten çıkarılacağına yorulur.

Kahve falında eve fayans döşemek rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, aile bireyleri ile ilgili olarak bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, eğitimle ilgili verilen emeklerin boşa gitmeyeceğine, zahmetli işlerin büyük kazanç sağlayacağına, sıkıntıların kısa süre içinde biteceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yer döşemek bir sebeple fal sahibinin deyim yerindeyse yıkılacağına, toplum içindeki değerinin artacağına işaret eder.

Kahve falında evi döşemek elinde bulunan imkânları pek iyi bir şekilde değerlendireceğine, başarı ve zafer elde edecek taraf olacağına rivayet eder.

Kahve falında kalebodur döşemek işlerinin her geçen gün daha büyük kazanç sağlayacağına, kendisini yüksek yetkiler ile üst mevkilere terfi ettirecek bazı çalışmalar ortaya koyacağına rivayet etmektedir.