Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında büyük malikane görmek

Kahve falında büyük malikane görmek ailesinde de büyük sorunlar söz konusu olmayacağı için huzurunun yerinde olacağına, hırsla ve büyük bir inançla ilerleyeceğine, tabiri caizse can bulacağına, dilediği gibi harcama yapacağına, borçlanmadan, sıkışmadan, eğlence ve sefa içinde yaşayacağına, istediği evde oturacağına, istediği arabaya bineceğine, ortaklar varsa onlarla daha iyi bir uyum içinde çalışılacağına, yapılan işte yeniden kara geçileceğine ve sıkıntıların hızlı ve sorunsuz bir şekilde ortadan kaldırılacağına, doğruluktan ayrılmayacağına, ahlakından vazgeçmeyeceğine, epey bir zaman sonra çok etkili olmayan bir yol bulacağına yaşanacak daha büyük sıkıntıları geciktireceğine işaret eder.

Kahve falında büyük malikane gördüyseniz:

  • Olumlu düşünmeli, fırsatları görmeye çalışmalısınız.

Kahve falında büyük malikane görmek birçok iş fırsatı yakalanacağına, bol kazanç getirecek bir işe girileceğine, rahat bir nefes alınacağına ve kazanılan mal varlığının sefasının sürüleceğine alamet eder.

Kahve falında malikane görmek bazen ne kadar hatırlamak istemese de onları yine de hep hatırlatacak birşeylerle karşılaşacağına, hedeflerine ulaşacağına, hayallerini gerçekleştireceğine işaret eder.

Kahve falında büyük marul görmek projelerin ve ortaya konulacak olan çalışmaların büyük bir prestij sağlayacağına, zor günlerin geride kalacağına, endişeli bekleyişlerin sona ereceğine, yanlış düşüncelere saplanıp kalınacağına delalettir.

Kahve falında büyük balığın saldırdığını görmek bir sebeple işlerinde çok büyük sorunlar yaşayacağına, kendisini çekemeyen ve kıskanan insanların yaptığı kötülükleri bertaraf edeceğine, sıkıntılarını atlatacağına delalettir.

Kahve falında küçük ve büyük fare görmek ardından başarılı bir çalışma hayatına atılacağına, çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşılacağına, uzun zamandan beri kurulan hayallerin kısa süre içinde gerçekleştirileceğine yorulur.

Kahve falında çok büyük deve görmek yakın bir zamanda çok başarılı olacağı bir proje gerçekleştireceğine, iş yerinde en gözde personel ya da memur olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında büyük lağım faresi görmek işlerin yaşanacak olan aksilikler yüzünden yarıda kalacağına, çok büyük emekler verilerek gerçekleştirilen bir çalışmanın karşılığının alınamayacağına, kötü bir kişi ile karşı karşıya gelineceğine, çok büyük ve sıkıntılı olaylar ile karşılaşılacağına tabir olunur.

Kahve falında çok büyük ekmek görmek kötü haberler alacağına, başarısızlığa düşeceğine, ortaklık kurulan bir işte ihanet görüleceğine, bazı şartlardan ötürü yeni işlere girmek zorunda kalınacağına alamet etmektedir.