Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bebek kakasını yaptığını görmek

Kahve falında bebek kakasını yaptığını görmek ticaret hayatını ilerleteceğine, kişinin eline geçecek olan büyük bir fırsata, gerçekleştireceği çalışmalarla adından sıkça söz ettireceğine, herkes tarafından sevilen ve sayılan bir kişi olacağına, sorunlarını ve sıkıntılarını yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına ve kendisini çok daha iyi yerlere getirecek bir yola gireceğine, ele geçen kazancın günden güne azalacağına, kötü ve tatsız olaylar yaşayacağına, kendine olan güvenini ve inancını yerine getireceğine bu sayede de eskisi gibi başarılı işlere imza atacağına, daha dikkatli ve daha sabırlı olunacağına, endişe duyulan bir konuda çok iyi bir duruma geçileceğine delalettir.

Kahve falında bebek kakasını yaptığını gördüyseniz:

  • Romantik jestler olumlu algılanabilir.

Kahve falında bebeğin kakasını temizlemek iş hayatında büyük kazançların elde edileceğine, bu kazançlar sayesinde çok büyük ve zor işlerin üstesinde kolayca gelineceğine, aile hayatında çok iyi ve hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına, yaşlılığında bile rahat bir ömür süreceğine rivayet eder.

Kahve falında bebek kakasını yaptığını görmek her geçen gün daha güzel zamanlar geçireceğine, ortak olarak gireceği bir işte çok acemi olan ortağının kendisini geliştirmesinde büyük bir yardımda bulunacağına, kendisine ait sosyal çevrede mutlu mesut yaşayacağına işaret eder.

Kahve falında kaka yapan erkek bebek görmek çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar ile çok endişeli günler yaşanacağına ve büyük bir çalışmaya girerek çok güzel ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, ters giden işlerin yoluna sokulacağına, aile bireylerinin de içinde olacağı ve büyük emek vereceği bir iş kurulacağına, bu iş sayesinde hane halkının hayal ettiği şeyleri kısa süre içinde gerçekleştireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında bebeğinin kakasını temizlemek gönül işlerinden yana hep şanslı olacağı gibi son kararını da isabetli vereceğine ve kendisi için doğru kişiyi bulacağına, ailesinin ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanacağına inanılır.

Kahve falında bebeğin altına kaka yaptığını görmek çok büyük bir özgüvene sahip olunacağına, hayırlı kız evlatlara sahip olacağına, çok mutlu bir hayat yaşayacağına ve çok büyük bir bolluk ve bereket içinde yaşayıp rahat ereceğine inanılır.

Kahve falında kaka yapmış bebek görmek maddi açıdan çok zor duruma düşüleceğine, atılan adımlar sayesinde büyük fırsatlar elde edileceğine, hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına, yaşanan üzüntü ve sıkıntıları çözeceğine ve iş hayatında karşılaşacağı problemleri en kısa ve en hızlı şekilde ortadan kaldıracağına işaret etmektedir.

Kahve falında kakasını yapmış bebek görmek geçim sıkıntısının ve parasızlığın biteceğine, iş hayatının gün geçtikçe daha kötü bir duruma geleceğine yorulur.

Kahve falında bebek bezinde kaka görmek karşılıklı olarak gelişen uyumlu ilişkilerin ilerleyen zamanlarda daha da güçleneceğine, dinden de çıkmasına neden olacak işlere ortak olacağına rivayet etmektedir.