Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında başbakanın çocuğunu görmek

Kahve falında başbakanın çocuğunu görmek ticaretinin gelişeceğine, rızkının genişleyeceğine, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, kalp kırıklığı olacağına, gözünün hiç birşeyde kalmayacağına, gelirinin eksileceğine, hayatı boyunca hep yeni birşeyler daha öğrenmenin çabasında olacağına, haneden birinin ayrılacağına, kalbine dolan huzurla etrafındaki insanlara da huzur dağıtacağına, iş hayatı ile ilgili doğru ve hayırlı kararların alınacağına işaret etmektedir.

Kahve falında başbakanın çocuğunu gördüyseniz:

  • Söylediklerinize dikkat etmelisiniz.

Kahve falında başbakanın çocuğunu görmek o kişiler ile bu sayede çok daha iyi zamanlar geçireceğine ve aile hayatında çok daha iyi günler yaşayacağına, sabit geliri olacağına delalet eder.

Kahve falında başbakan çocuğu görmek fırsatların kısa süre içinde aile hayatına büyük ve güzel haberler getireceğine, çok büyük ve hayırlı işlerde çok büyük sevaplar kazanacağına delalettir.

Kahve falında başbakanın korumasını görmek kişinin zor ve mutsuz günler geçireceğine, saygınlık elde edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında başbakan sarılmak saygın ve ünlü biri olacağına, ne kadar bunalırsa bunalsın, yine de güzel, küçük haberler alarak dayanma gücünü artıracağına tabir olunur.

Kahve falında başbakan hanımını görmek işlerin kötüye gitmeye başlayacağına, ortaklar arasında bazı tartışmaların meydana geleceğine, güzel ve kötü duyguların birarada yaşanacağına ve çok güzel olayların baş göstereceğine delalet eder.

Kahve falında devletin başbakanını görmek uzun bir süre boyunca zorluk çekileceğine, dualarının ve dileklerinin kabul olacağına delalet eder.

Kahve falında başbakan ve cumhurbaşkanı görmek kırgınların ve küskünlerin barışacağına, makamının ve ününün artacağına işaret etmektedir.

Kahve falında başbakanı ağırlamak sıkıntılarını çözeceğine, içine düştüğü karamsarlıktan kurtaracağına, masrafların altında kalacağına rivayet etmektedir.