Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında balerin görmek

Kahve falında balerin görmek kısmetsizlik ve şanssızlıkla geçen zamanlarının da artık geride kalacağına, halinin iyi olduğuna, uzun zaman önce ara verilmiş okula devam edileceğine, kişinin saygınlığının, rütbesinin ve gördüğü hürmetin artacağına, ondan hem fikir ve tecrübe anlamında hem de sahip olduğu maddi imkânlar anlamında faydalanacağına ve hayır göreceğine, mutlu zamanlar geçireceğine, eskiden beri çok istenen şeylerin yakın bir zaman içinde hayata geçirileceğine ve bu sayede daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, kişinin başına gelecek olan bir musibetten kurtulup rahatlayacağına, tehlikeli düşmanların varlığına ve onların üstesinden gelineceğine, elde bulunan mal ve mülkün bir kısmının elden çıkarılacağına inanılır.

Kahve falında balerin gördüyseniz:

  • Bazı konular göründüğü gibi olmayabilir.

Kahve falında balerine binmek hikmetli, kudretli kişiler arasına gireceğine ve hidayete ermeyi başaracağına, hayırlı bir erkek ile evleneceğine delalet eder.

Kahve falında balerin kıyafeti görmek üzüntü duyacağına, fırsatları kaybetmesine ve çok büyük zararlara girmesine rağmen yine kendi kontrolünü kaybetmeyip sakin olduğuna bundan sonra karşısına çıkacak başka fırsatları ve işleri bekleyeceğine ve çok daha iyi fırsatlar ile karşılaşacağına delalet eder.

Kahve falında balerin olmak çok büyük çaba göstererek de olsa bu durumun uzun bir zaman içinde düzeltileceğine, çok güzel işlere girerek kariyerinde yeni yeni sayfalar açacağına, aile hayatında yaşanan tatsızlıkların sona ereceğine inanılır.

Kahve falında balerin ayakkabısı görmek belki özel hayatında sıkıntılar yaşayacağına, dertlerinin bir kalemde silinip gideceğine ve uzun zamandan beri kafasına taktığı konuların çok yakın bir zaman içerisinde kendiliğinden ortadan kalkarak sorun olmaktan çıkacağına delalettir.

Kahve falında balerin görmek şanssızlıklar ile çok uzun bir süre uğraşarak çok zaman kaybedeceğine ve çok zarar göreceğine, iş hayatında da çok zorluklar yaşanmasına sebep olacağına, iyiliğe ve güzelliğe işaret etmektedir.