Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında at şeyi görmek

Kahve falında at şeyi görmek kısmetlerin ve işlerin açılacağına, beklemediğiniz bir yerden elinize geçecek paraya, çocuklarıyla gurur duyacağı pek çok başarıya şahit olacağına, doğru kararlar alarak iş hayatında değişiklikler yapacağına, azmi ve hırsı sayesinde istediği kariyere sahip olacağına, iş konusunda büyük tecrübeye ve çevreye sahip bir kişi ile kurulacak bir ortaklık sayesinde güzel bir projeye girileceğine ve dertlerin, sıkıntıların ve sorunların çözüm bulacağına, iyi insan olmaktan vazgeçileceğine, kötü niyetli kişiler tarafından istenmeyen bir durumun ortasında bırakılacağına, kendisine destek olan kişilerin de sıkıntıya düşeceğine delalet eder.

Kahve falında at şeyi gördüyseniz:

  • Ani tepki veya hareketlerden kaçının.

Kahve falında at şeyi görmek bazı pişmanlıklar yaşayacağına, kazancının da artacağına yorulur.

Kahve falında kaybolan bir şeyin bulunduğunu görmek eski ve döküntü bir etek gördüyse yakın zamanda sevdiğinin kalbindeki yerinin kalmayacağına ve onu kaybedeceğine, çok büyük mutluluklar ve çok güzel günler göreceklerine, bu sayede sıkıntıya düşülen bir anda her zaman yardıma koşacak ve fal sahibini savunup koruyacak bir kişi olacağına işaret eder.

Kahve falında sürekli aynı şeyi görmek bir sebeple zarar edeceğine ve çok üzüntü duyacağına, yatırılmış olan tüm parasının kar edeceğine işarettir.

Kahve falında beyaz bir şey kusmak ancak çok büyük bir sabır göstererek ve azmederek bu durumda kendi başının çaresine bakacağına, rızkının tam olarak kesilmeyeceğine ama bu durumun kişiye maddi anlamda büyük darbe vuracağına inanılır.

Kahve falında komik bir şey görmek tabiri caizse dağ gibi büyüyeceğine, ün sahibi olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında bir şey kaçırmak yakın bir zaman içinde kurduğu işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, maddi olarak güç kaybedeceği gibi manevi anlamda da çöküşe geçeceğine yorulur.

Kahve falında istediğin bir şeyi almak anne ya da babanın büyük bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalacağına ve endişeli bir bekleyişe girileceğine, kıskançlık yapan birinin haneden uzaklaştırılacağına alamet eder.

Kahve falında fareye benzer bir şey görmek çok ünlü bir kişi olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, huzurunun ve ağız tadının kaçacağına tabir olunur.