Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında asker ve düşman görmek

Kahve falında asker ve düşman görmek herkesin itibar ettiği bir konuma yükseleceğine, ancak daha sonra gireceği bir ortaklık ya da gerçekleştireceği çok büyük bir proje sayesinde eskisinden bile daha iyi bir duruma geleceğine, haksızlık ve nankörlük göreceğine, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine ve sevilen bir kişi ile yaşanan bir tartışmanın tatlıya bağlanacağına, bir sebeple yapılacak işlerde çok uğraş verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına ve verilen emeklerin ve paraların boşa gideceğine, doğruluktan şaşmayan tavrından ve prensiplerinden de ödün vereceğine, borçlanacağına, geçim sıkıntısı içine düşeceğine, içinde bulunduğu büyük sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulacağına ve rahata ereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında asker ve düşman gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz kişilerle birlikte keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Kahve falında asker olup düşman öldürmek yapılan dedikodulara malzeme olması sebebiyle insanlardan uzak duracağına, yaşamının güzelliği ve kolaylığı sayesinde her zaman hayata sıkı sıkı bağlı olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında düşman askerlerini görmek kişinin vereceği karar ya da seçeceği yolun doğru olması için kılı kırk yaracağına, herkes tarafından takip edilen ve saygı gösterilen bir kişi olacağına tabir olunur.

Kahve falında asker ve düşman görmek çok büyük başarılara imza atacağına, hayırlı yollar keşfedeceğine ve kişinin kendisine bolluğu nasip edecek girişimlerde bulunacağına rivayet eder.

Kahve falında düşman askerlerinden saklanmak verilen kararların iyi sonuçlar doğuracağına, kızgınlıkların geçeceğine rivayet eder.

Kahve falında düşman asker öldürmek hayatının başarılar ve galibiyetler ile geçeceğine, hayatının ağzının tadına göre olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında düşman bıçaklamak çok büyük üzüntü duyacağına, hayırlı ve güzel haberler alınacağına delalettir.

Kahve falında düşmanla öpüşmek atılan adımlar yüzünden büyük zarara uğranacağına, ortaklık kurulan bir işte ihanet görüleceğine, çok zor zamanlar geçirileceğine, verilen sözlerin yerine getirilememesinden ötürü güvenin sarsılacağına alamet eder.

Kahve falında düşmanını perişan görmek yaşadığı sıkıntılardan v sorunlardan en kısa zamanda kurtulacağına, çok mutlu günler geçireceğine yorulmaktadır.