Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında afyon görmek

Kahve falında afyon görmek amaçlarını gerçekleştirmek için büyük fırsatlar elde edeceğine, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, maddi ve manevi olarak sorun yaşayacağına, kazancının günden güne azalacağına, işlerinin yaşayacağı kötü olaylar yüzünden zarar edeceğine, uzun yıllar boyunca fal sahibi ile bu kişi arasındaki sevgi bağının ve yanısıra saygının devam edeceğine, birlikte çeşitli işlere girileceğine ve işin sonucu ne olursa olsun herhangi bir sorun yaşanmayacağına, yaşadığı üzüntülü ve sıkıntılı dönemin biteceğine ve daha sonra çok güzel ve kazançlı günlerin başlayacağına, üzerinde durmaya bile değmeyeceğine, zorlukların bu sayede aşılacağına, ev içinde mutluluğun artacağına, sevilen kişiler ile uzun süreli bir kırgınlık yaşanacağına rivayet eder.

Kahve falında afyon gördüyseniz:

  • Katı bir tutum sergilemeniz, ısrarcı ya da inatçı davranmanız çözümü geciktirebilir.

Kahve falında afyon şehrini görmek zararlarını telafi edeceğine, yapılan bir iş başvurusunun kabul edilmeyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında afyon görmek afiyette olacağına, ağız tadına, sağlığına, huzura ve mutluluğa kavuşacağına, kendisine çok daha büyük bir mevki edindirecek başarılar alacağına, kariyerinde ilerlemeye kaydedeceğine, insanlar tarafından kötü muameleye uğrayacağına delalettir.

Kahve falında afyon tarlası görmek bekar kimseler için ise yurt dışında bir iş fırsatı yakalayacağına, gelecekte de darlık çekilmeyeceğine inanılır.

Kahve falında afyon kaymağı yemek gönül hoşluğu ve esenlik bulacağına, eşlerin birbirlerine karşı ağır konuşacaklarına delalettir.

Kahve falında afyonua gitmek fakat rahatsızlıklarının tamamen ortadan kalkmayacağına, onlar sayesinde rızıktan ve kazançtan yana daha fazlasıyla nasipleneceğine ve kolay yaşamak için gerekli olan tüm koşullara sahip olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında afyon kaymağı görmek çok sevineceğine ve heyecanlanacağına, kariyerinde atılım yapacağına işarettir.