Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bir teneke altın görmek

Kahve falında bir teneke altın görmek tatmin olacağı oranda gelire kavuşacağına, mutluluğun aileye geri döneceğine, kazancından başkalarına da vereceğine, hedeflediği kazancı elde edeceğine, maddi gücünün, gördüğü saygının ve sevginin artacağına, toplumdaki yerinin sağlamlaşacağına ve yine toplumun önde gelen ender isimleri arasına gireceğine, sevinçli haberlerin alınacağına, alınan bu haberler sayesinde çok büyük atılımlar yapılacağına, bu sayede hayır getiren adımlar atılacağına ve sıkıntıların kısa sürede mutluluğa dönüşeceğine, sevilen bir akrabanın ihanetine uğrayacağına ve akademik alanda büyük çabalar sonucu sahip olunan mevkinin kaybedileceğine, kişinin seçeceği meslekte isim yaparak herkesin takdirini, saygısını toplayacağına alamet eder.

Kahve falında bir teneke altın gördüyseniz:

  • Duruma göre bir program yaparak zaman kazanmaya çalışmalısınız.

Kahve falında yarım teneke altın görmek hayatta hep iyi şeylerle karşılaşacağına, iyi şeyler yaşayacağına, kendisini her zaman ayrıcalıklı ve özel kimse olarak hissedeceğine, kıskançlık yapan bir kişi ile tartışılacağına yorulur.

Kahve falında bir teneke altın görmek zor zamanların biteceğine, fırsatların gün geçtikçe daha da artacağına, elinde bulunan imkânların çok daralacağına işarettir.

Kahve falında bir teneke altın bulmak hastalıklarını yeneceğine, hayırlı bir kısmetle evlilik yolunda adım atılacağına tabir olunur.

Kahve falında teneke peynir görmek koltuğunun da yükseleceğine, iyi habere tabir olunur.

Kahve falında zeytin tenekesi görmek sorunlarından kurtulacağına, elindeki imkânları çok iyi değerlendireceğine, kişinin dertlerinin ve kısmetsizliklerin biteceğine ve uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kısa süre içinde kavuşacağına tabir olunur.

Kahve falında teneke toplamak kişinin daha mutsuz, sıkıntılı bir geleceğe sahip olacağına, sevilen ve değer verilen bir kişinin ihanetine uğranacağına inanılır.

Kahve falında zeytinyağ tenekesi görmek onunla yeniden kavuşacağına, sıkıntılarınız yakın zamanda beklemediğiniz bir şekilde geçeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında çöp tenekesi görmek rızkının artacağına ve hane içindeki keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, iyi giden hayatının bir anda bozulacağına, iflas edeceğine işaret eder.