Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yarışarak koşmak

Kahve falında yarışarak koşmak hastalanacağına, işinden ve ekmeğinden olacağına, kötü günler geçireceğine, yönlendireceğine, son zamanlarda kötü giden her şeyin düzeleceğine, ağız tadının da hep yerinde kalacağına, hane içinde de ayrılıkların söz konusu olacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluk duyacağına, sorunların akıl yoluyla çözüleceğine çekilen çilelerin biteceğine ve ferahlığa çıkılacağına, kazancını başkalarıyla da paylaşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yarışarak koşmak gördüyseniz:

  • Maddi ya da manevi hediyeler söz konusu olabilir.

Kahve falında yarışarak koşmak herkesin sevdiği, saydığı ve tanıdığı biri olacağına, mal mülk edineceğine, işindeki bereketin de çoğalacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yarışmada koşmak ancak atacağı bazı adımlar sayesinde bu sorunlardan kurtulup yaptığı şeyden ötürü büyük pişmanlık yaşayacağına, herkesten ırak bir şekilde yaşayacağına yorulur.

Kahve falında yarışta koşmak büyük tartışmalar yaşayacağına ve adını temizlemek için çok çaba göstereceğine, zor durumlara düşüleceğine rivayet eder.

Kahve falında koşmak yarış yapmak hem rızkının artmasına hem de itibar edinmesine vesile olacağına, elini eteğini her şeyden çekeceğine işaret eder.

Kahve falında yarış bisikleti görmek işlerin de hafifleyeceğine, yeni bir iş konusunda yakın bir arkadaşla ortaklık kurulacağına yorulur.

Kahve falında at yarışı oynamak sevgili ile ilişkinin daha da iyi olmasına, iş hayatında rakiplerin oyununa gelineceğine tabir olunur.

Kahve falında araba yarışı yapmak hayatına bolluğun, bereketin ve verimin hâkim olacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine ve bazı tatsızlıklar yaşanacağına işarettir.

Kahve falında deve yarışı görmek sıkıntı getirecek bazı olaylar yaşanacağına, eş, dost ya da akrabanın verdiği sözlerin gerçekleşmeyeceğine, hayırlı olarak başlanan ve başta güzel giden bir olayda büyük bir talihsizlik yaşanacağına işaret etmektedir.