Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında livata görmek

Kahve falında livata görmek kardeşler arasındaki tatsızlıkların tatlıya bağlanacağına, kazanç getirecek bir işte yüksek bir mevkiye ulaşılacağına ve sorunların sona ereceğine, dost ya da akrabalarından birinin yardımı sayesinde gireceğine, gelecek zamanlarda aynı durumlar ile karşılaşmamak için bazı planlar ve programlar yapılıp önlem alınacağına, sıkıntılı geçen bir dönemin sevilen bir kişinin yardım etmesi sayesinde çok hayırlı ve kazançlı bir şekilde sona ereceğine, karşılıklı olarak aynı duygular beslenen bir kişi ile konuşulup bir birliktelik kararı alınacağına, dünya hayatından yana da razı geleceğine, çok yüklü miktarda bir kazanca sahip olacağına ve rahata ereceğine, uzun zamandan beri hayal ettiği herşeye kavuşacağına, takdir edilip her konuda destek göreceğine alamet etmektedir.

Kahve falında livata gördüyseniz:

  • Bir yolculuk veya seyahat beklenmedik kararlar almanıza neden olabilir.

Kahve falında livata ilişki görmek bir sebeple çok zor durumlar yaşayacağına, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına ve yakın bir arkadaşa girmek istediği iş için yardım edileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında livata yapıldığını görmek geçim sıkıntısı varsa kolaylıkla atlatacağına, işlerinin istediği gibi olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında livataya uğramak hayatı boyunca türlü aksilikler ve sıkıntılarla uğraşmak zorunda kalacağına, maddi olarak çok zarar edileceğine ve kardeşler arasında bir tartışma yaşanacağına inanılır.

Kahve falında livata görmek durulacağına, sıkıntılarından kurtulup ferahlığa çıkacağına inanılır.

Kahve falında fiili livata yapmak ortaya çıkan sorunlarının en kısa zaman içinde çözüleceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının ortadan kalkacağına, işlerine verimin hâkim olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında fiili livata görmek asla elden ayaktan düşmediği gibi, kimseden yardım almak zorunda kalmayacağına, çok daha büyük bir başarı ve daha büyük bir saygınlık kazandıracağına delalet etmektedir.

Kahve falında livata etmek kararsız kaldığı bir zamanda çok hatalı bir karar vererek kendisini zor duruma sokacağına, bir sebeple çok büyük maddi bir zarara uğrayacağına işaret etmektedir.