Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ayıcık görmek

Kahve falında ayıcık görmek bol kazançlı günler geçireceğine, verdiği sözleri tutacağına, diploması ile gurur duyacağı gibi çevresinde de büyük itibar göreceğine, çok mutlu olunacağına, çektiği tüm sıkıntıların sona ereceğine ve artık rahat bir nefes alacağına, sorunların ve sıkıntıların bu sayede sona ereceğine, yapılan işlerin karşılığının alınabileceğine ve çok büyük bir bereket olacağına, insanlar tarafından çok saygı duyulan ve sevilen bir kişi olacağına, vereceği hayırlı bir karar ile hayatının çok daha güzel bir hal alacağına, elini attığı her işten muvaffak olacağına ve kafasına koyduğu her amacı gerçekleştireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ayıcık gördüyseniz:

  • Satmak veya kiralamak istediğiniz evle ilgili beklentileriniz fazlasıyla karşılanabilir ya da aile içi bazı sorunlarınız varsa çözüme kavuşabilir.

Kahve falında ayı aslan görmek aile hayatında büyük sorunlar yaşanacağına, sıkıntıların sevilen bir aile dostunun yardımı ile çözüme kavuşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ayı pençesi görmek işlerinden belirsizlik olacağına, başarıya giden yollarına engeller çıkacağına, aksiliklerin ve tersliklerin üst üste geleceğine, amaçlarını gerçekleştiremeyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ayı tarafından kovalandığını görmek yeni projeler için kaynak elde edeceğine, zenginliğe sahip olacağına, duyduğu endişenin iki kat artacağına inanılır.

Kahve falında yıldızları ve ayı görmek aile hayatında huzuru yakalayacağına, alınacak destek ile moral olarak çok iyi bir duruma gelineceğine alamet eder.

Kahve falında ayı boku görmek maddi ve manevi olarak yaşanan tüm eksikliklerin giderileceğine, daha sonra çektiği cefanın, doyasıya sefasını süreceğine, rahat edeceğine, güzel bir hayatı olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ayı ayak izi görmek rızkının eksileceğine, kazancının azalacağına, kendisi kadar ailesinin de mutlu mesut günler geçireceğine alamet eder.

Kahve falında küçük ayı yavrusu görmek ortaklar arasında üzüntü duyulacak olaylar yaşanacağına, aradığı her şeyi sevdiği insanda bulacağına inanılır.

Kahve falında ayı sesi duymak depresyona gireceğine, gerçekleştirmek istediği projeler için daha iyi ve daha başarılı atılımlar yapmak istediği sırada canını çok sıkacak olaylar ile karşılaşacağına inanılır.