Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında evin duvarının yarıldığını görmek

Kahve falında evin duvarının yarıldığını görmek hasretin biteceğine ve yapılan bir çalışmanın beklenenden daha fazla yarar sağlayacağına, karar vermekte gecikirse belki de hayatı boyunca kendisini hiç affetmeyeceği durumlara düşeceğine ve çok büyük üzüntüler yaşayacağına, kendisini çok huzurlu hissedeceğine, elindekileri kaybedeceğine bu nedenle büyük bir özgüven ve cesaret kaybına uğrayacağına, kişinin hem maddi hem de manevi olarak büyük sıkıntılara düşeceğine, saygınlık göreceğine, can sıkıntısından, huzursuzluğundan ve hasta ruh halinden kurtulacağına, tüm sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında evin duvarının yarıldığını gördüyseniz:

  • Harcamalarınız artabilir veya inanılması zor şeylere para yatırabilirsiniz.

Kahve falında evin duvarının yarıldığını görmek çok hayırlı ve güzel olayların göbeğine düşeceğine, karşı cinsten olan kişilerden gördüğü ilginin de her geçen gün büyüyeceğine alamet eder.

Kahve falında evinin yarısının yıkıldığını görmek kazancının ve sağlığının ömür boyu süreceğine, büyük kazançlar elde edileceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına yorulmaktadır.

Kahve falında evin yarısının yıkıldığını görmek sıkıntılarının kısa zaman içinde hayırlı bir şekilde sona ereceğine, sağlığıyla ilgili çıkmazlara düşmeyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında evin duvarında küf görmek yaşamın tadını doyasıya çıkaracak mali imkana da sahip olacağına, çok rahat edilecek bir işe girileceğine, büyük bir kazanç elde edileceğine, gerçekleştirilen projelerin hayli büyük getirisi olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında evin duvarını yeşil görmek üstüste kazanacağı başarılar sayesinde prestij sahibi biri olacağına, iş ile ilgili beklenilen olumlu haberlerin beklenilen yerden güzel, sevindirici ve olumlu bir şekilde geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında evin duvarını silmek uzun bir zamandan beri yaşadığı sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, içinde bulunan korkunun ve üzüntünün yerini mutluluğa bırakacağına ve çok hayırlı günler görüleceğine, vereceği tüm uğraşlara rağmen bu zararları bir türlü kapatamayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında evin duvarlarının kirlendiğini görmek sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalınacağına, girdiği tüm işlerin altından alnının akıyla çıkacağına delalettir.

Kahve falında evin duvarına tırmanmak kısmetlerinin de bahtının da açık olacağına, gönlünce bir hayata kavuşacağına rivayet etmektedir.