Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çanta görmek

Kahve falında çanta görmek hayallerini gerçekleştireceğine, amaçlarını yerine getireceğine ve ettiği duaların karşılığını alarak hayatının yüzünü güldürecek ve kendisine hayır getirecek şekilde ilerlemeye başlayacağına, dünya hayatından çok ahiret yaşamı için savaşacağına, bir daha kopmayacağına, yaptığı hatalardan ders alması ve aynı hataları tekrar yapmaması gerektiğine, karşısına çıkan fırsatları çok daha dikkatli bir şekilde değerlendirmesi gerektiğine ve yakında daha zor günler yaşayacağına, sağlığının yakın zaman içinde bağışıklığının düşmesi sonucu bozulacağına, sağlık sorunlarının tedavisi için büyük bir adım atılacağına, iş konusunda büyük sorunlarla karşılaşacağına, girdiği işlerde zorluk çekeceğine, akrabayla araya mesafe konulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında çanta gördüyseniz:

  • Maddi konuları içeren anlaşmalar size daha iyi bir geleceğin ya da fırsatların kapılarını aralayabilir.

Kahve falında çanta ve elbise görmek düzeninin bozulacağına, emeklerinin boşa gideceğine, canını ve malını hiçe sayacağına, güvenliğinden vazgeçeceğine delalet eder.

Kahve falında bilgisayar çantası görmek işinin gücünün yaver gideceğine, büyük üzüntüler yaşayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında çantada para görmek hayırlı kazançlar ve başarılar kazanacağına ve sıkıntılarının sona ereceğine, başarıların her geçen gün çoğalacağına yorulmaktadır.

Kahve falında siyah çanta görmek içine düşen fesada yeniliceğine, sözünü dinleyecek çok sayıda insan olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında çanta atmak huzurlu bir yaşam sürüleceğine, ince eleyip sık dokuması sayesinde kendisi için hep doğru ve isabetli adımlar atmayı başaracağına işaret eder.

Kahve falında çanta çaldırmak görmek anlaşmazlıkların, düşmanlıkların ve nefretin yok olacağına, çeşitli güzel olaylara vesile olacak adımlar atılacağına yorulur.

Kahve falında çantada bıçak görmek refaha erileceğine, uzun yıllardan beri hayali kurulan herşeye kavuşulacağına, hayırlı bir işe adım atılacağına, bu iş sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, yapılan bir çalışma sayesinde çok yakın bir zaman içinde sıkıntıların aşılacağına, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yeşil kol çantası görmek ihtiyaçlarını karşılamakta büyük sıkıntı çekeceğine, bunun da fal sahibinin aklını karıştıracağı kadar hoşuna gideceğine delalettir.