Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında birinin evleneceğini görmek

Kahve falında birinin evleneceğini görmek şartlarının daha iyi maaşının da daha fazla olması nedeni ile bu teklife olumlu cevap vereceğine, fal sahibinin değişik iş kollarına yöneleceğine, yeni denemelerde bulunacağına, kurulan bir ortaklıktan ötürü büyük zararlara girileceğine ve uzun zaman önce yapılmış olan bir hata yüzünden maddi ve manevi olarak çok yıpranacağına, hayat düzeninin alt üst olacağına, yeni başlangıçlar ve atılımlar yapılacağına, iyi niyetlerinin karşılığını göremeyeceğine, fal sahibinin elinin darlaşacağına, uğursuzlukların kol gezeceğine ve başarısızlıklar nedeni ile hayal kırıklıkları yaşanacağına delalet eder.

Kahve falında birinin evleneceğini gördüyseniz:

  • Sevdiğinizden verebileceğinden çok daha fazlasını talep etmeye başladığınızın farkında değilseniz bir an önce kendinize çeki düzen vermelisiniz.

Kahve falında yeşil duvarlı ev görmek kazancın eskisine oranla daha da artacağına, hiçbir zaman evindeki tenceresinin boş kalmayacağına delalettir.

Kahve falında perili ev görmek dinden de çıkmasına neden olacak işlere ortak olacağına, düşünceli ve dalgın olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında şeker ev görmek sorunların çözüleceğine, kariyer planındaki basamakların hızlı bir şekilde çıkılacağına delalettir.

Kahve falında evde nikah kıymak falı kapatan kişinin kendisi işini kuracağına, dertlerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, korkulan bir durumla karşılaşılacağına işaret eder.

Kahve falında evleniyor olmak her günün kendisine daha büyük keyif vereceğine, zarara uğrayacağına ve varlığının azalacağına tabir olunur.

Kahve falında ev ve tarla görmek kalbini kıracağına, konforunu ve rahatını yitireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ev inşaat etmek başarıya ulaşacağına, geleceği için faydalı adımlar atacağına, muradına ereceğine, sağlık sorunlarından ötürü daha doğal ve sağlıklı bir hayat seçileceğine rivayet eder.

Kahve falında evi fare basmak maddi imkânlarının artacağına, yaşam koşullarının çok daha iyi hale geleceğine, koşulların her geçen gün düzeleceğine işarettir.