Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında fener görmek

Kahve falında fener görmek sorunlarının azalacağına, yatırılmış olan tüm parasının kar edeceğine, kişinin başında dönüp duran uğursuzluğun, kara bulutların ve melanetin dağılacağına, hayırlı günlerin geleceğine, hayal edilen şeylerin bir türlü gerçekleşmeyeceğine, üzüntülü ve sorunlu geçen bir dönemden sonra büyük bir zenginliğe kavuşacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, iş hayatında yüksek kademelere çıkacağına, özellikle anne tarafından kalacak bir miras ile çocuklarının hayatını da garanti altına alacağına, kendisiyle ilgili olmayan işlerin kendisine mal edilmesine ve bu nedenle de çok gergin günler geçireceğine, attığı her adımda çok daha kötü durumlara düşeceğine ama daha sonra sevdiği insanlardan birisinin vereceği destek sayesinde problemlerini teker teker çözeceğine ve çok büyük atılımlar yapmak için özgüven kazanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında fener gördüyseniz:

  • Yeni şeyler denemeye hazır olun.

Kahve falında uçan fener görmek büyük bir yükten kurtulacağına, zor durumların sona ereceğine, sevilen ve iş hayatında sözüne güvenilen bir kişi olunacağına işaret eder.

Kahve falında fener almak bir sebeple hiç istemediği şeyler ile karşılaşacağına, bazı kişilerle çok büyük sıkıntı çekeceğine, onun sayesinde kolaylık elde edeceğine alamet eder.

Kahve falında fener yakmak falı kapatan kadınsa sıkıntılı bir döneme girileceğine, çirkin bir iş yapmaya yorulur.

Kahve falında dilek feneri görmek bir sebeple çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine, elinde bulunan imkanları kullanmaya çalıştığında birçok sorunla karşılaşacağına, belalı kişilerden hep uzak durmaya özen göstereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında fenerbahçe forması görmek vaktinizin bol kazanç getirecek işlerle geçeceğine, ortaklık kurulan bir kişi ile yeni çalışmalara imza atılacağına ve çok daha iyi işler gerçekleştirileceğine yorulur.

Kahve falında elinde fener görmek şansın da yaver gitmesiyle bambaşka bir hayata kavuşulacağına, bereket ve huzur geleceğine bu sayede keyfinin yerinde olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında deniz feneri görmek attığı bazı adımlar sayesinde kendisini çok iyi bir makamda göreceğine, akılda bulunan bir projenin kişiyi olumsuz etkileyeceğine ve zamanında karşısına çıkan bir durumda sıkıntılı durumlara düşüleceğine işarettir.

Kahve falında fenerbahçe forması giymek kişinin bu yeni düzene kendisini adapte etmekte zorlanacağına, ev alımı ile ilgili olarak gireceği bir işte kendisini kandırmaya çalışan bir kişi ile tartışmaya gireceğine işarettir.