Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında üstadı görmek

Kahve falında üstadı görmek neredeyse işten güçten el etek çekileceğine, ilaç kullanılması gereken bir hastalıkla uğraşılacağına, söz dinlemeyen bir akraba tarafından sorunlu bir işin ortasına çekileceğine, üzücü, sinir bozucu ve fal sahibinin rahatsız olmasına sebep olacak olayların yaşanacağına, iş hayatında bir ortaktan ya da destek olan birisinden ihanet görüleceğine, dertlerin ve kederlerin sona ereceğine, sıkıntıların kısa bir zamanda bitip yerini sevince bırakacağına, dedikoduların deyim yerindeyse bıçak gibi kesileceğine, yanlış bir karar verileceğine, kendisini kıskanan ve işlerini kötüleyen kişileri yenilgiye uğratacağına, üzüntü, kırgınlık ve sıkıntılarının son bulacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, buna karşılık, yeme dostu diye tanınan ve kötü günde ortalıktan kaybolacak kişilere yakınlaşıp, onlara değer vereceğine delalet eder.

Kahve falında üstadı gördüyseniz:

  • Yeteneklerinizi en iyi şekilde değerlendirip, en azıyla en fazlasını elde etmeye çalışmalısınız.

Kahve falında üstad bediüzzamanı görmek başarıya giden yolların açılacağına, malını ve canını emniyete alacağına delalet etmektedir.

Kahve falında üstadımızı görmek tüm fırsatları değerlendireceğine ve imkânları zorlayacağına, galibiyet kazanacağına alamet eder.

Kahve falında üstadı görmek aile hayatında mutlu bir yuva kurmak için çok hayırlı adımlar atacağına, muradına ereceğine, hedeflerini tutturmayı başaracağına alamet etmektedir.

Kahve falında üstad görmek mubah olan kavramlardan ve gerçeklerden uzaklaşacağına, Allah’ın helal kılmadığı işlere gireceğine, deneyimleri ile yeni personellere yön vereceğine, kendisi ile birlikte birçok insan için ekmek kapısı olacak bir işe gireceğine ve mutlu ve huzurlu bir aile yaşantısına sahip olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında üstadın elini öpmek onları utandırarak hakkındaki fikirleri teker teker çürüteceğine, hayallerinin tek tek gerçekleşmeye başlayacağına ve huzurunun da yerine geleceğine rivayet etmektedir.