Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında siyah tesbih çekmek

Kahve falında siyah tesbih çekmek işlerini büyütmek için şans elde edeceğine, üzüntülerin mutluluğa döneceğine, mülkiyetinin de artacağına, sevdiği insanları üzecek, onurlarını kıracak konuşmalar yapacağına, helal kazanç yerine, hile ile mal elde edeceğine, içinin rahat edeceğine ve gözyaşının duracağına, düzeninin ve hayatının da alt üst olacağına, yapılan yanlışlıkların telafi edileceğine, uykusuz geceler yaşanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında siyah tesbih çekmek gördüyseniz:

  • Tavırlarınızı revize etmenizde fayda var.

Kahve falında siyah tesbih çekmek maddi anlamda mücadelelerinin karşılığını alacağına, çalışmalarının takdir edileceğine, hayattan yana yüzünün güleceğine ve büyük bir kısmet alacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yeşil tesbih çekmek sorunlarının ve dertlerinin çözümü için bazı fırsatlar yaratacağına, sağlığı ile ilgili sorun yaşayan bir akrabasının tedavisini üstleneceğine, bembeyaz ve yepyeni bir hayat çıkacağına alamet etmektedir.

Kahve falında namaz tesbihi çekmek başına türlü işler geleceğine, çok uzun bir zamandan beri hiç görmediği ve çok özlediği bir kişi ile karşılaşacağına işarettir.

Kahve falında namaz kılmak tesbih çekmek yükünün hafifleyeceğine, içinin rahatlayacağına, şansının açılacağına delalettir.

Kahve falında tesbihle salavat çekmek kişinin geçim sıkıntısı içine gireceğine, ortaya çıkan sorunların saklanamayacak kadar büyüyeceğine alamet eder.

Kahve falında namazdan sonra tesbih çekmek üzerinde düşünülen bir çalışmanın büyük kazanç sağlayacağına, doğru kişilerle çıkılan yolda büyük başarılar elde edileceğine delalettir.

Kahve falında namazda tesbih çekmek yakın akrabadan gelecek habere, iş dünyasında hatırı sayılır bir itibara sahip olması nedeniyle sürekli yeni iş teklifleri alacağına delalet etmektedir.

Kahve falında tesbih çekmek daha önce yaptığı bazı çalışmaların devamını getirmeye çalışacağına, eğer başarılı olursa çok büyük kazanç elde edeceğine, parasal olarak çok kazançlı bir işe girileceğine ve komşuluk ilişkilerinin günden güne daha da iyi bir hal alacağına tabir olunur.