Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında servis görmek

Kahve falında servis görmek hemen ardından kendisini, yanında çok mutlu ve huzurlu hissettiği bir kişi ile sonunda evlilik olacak bir birlikteliğe başlayacağına, sıkıntılı bir dönemi atlattığı için çok mutlu olacağına, yeni bir işe girmek için kısa süreli bir hazırlık yapacağına ve çok büyük mutluluklar duyacağı bir çalışmaya gireceğine, sıkıntıların içinden rahat bir nefes alınacağına, iyilik bulacağına, fal sahibinin hayatından razı geleceğine, hem mutluluk hem de mal mülk sahibi olacağına, keyifli ve eğlenceli bir yaşamı olacağına, işlerinin günden güne daha iyi bir olacağı bir döneme gireceğine, çok rahat bir hayata merhaba diyeceğine ve eline geçen imkânlar zengin biri olacağına, eski günlerine geri dönmek için çabalayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında servis gördüyseniz:

  • Sigorta sayılabilecek garantileriniz olmasa da, mantıklı ölçüde ilerleme zamanı.Hırslı çalışmalarınızın olumlu geri dönüşleri olabilir.

Kahve falında servis şoförü görmek hayırlı bir kısmet ile çok güzel kararlar verileceğine, rahatsızlık yaratan kişilerin geçmişte bırakılacağına, kısa süre içinde büyük kazançlar elde edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında servisten inmek bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olunacağına, yakın bir zaman içinde tanışılacak bir kişi ile dünyaevine girileceğine, maddi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine ve sorunların ve sıkıntıların hızlı bir şekilde çözüm bulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında okul servisinden inmek hayırlı, helal lokmalar yiyeceğine, eline geçen paranın bereketinin de daim olacağına, hakkın huzurunda el açıp dua ederek tövbekâr olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında okul servisini kaçırmak ilkelerinden asla vazgeçmeyeceğine, şans konusunda sıkıntı çekmeyeceğine tabir olunur.

Kahve falında acil servis görmek kişinin her yere yetişmekte zorlanacağına, sahip olmak istediği her şeye fazlasıyla sahip olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında servis arabasına binmek araba alınacağına, verilen emeklerin boşa çıkacağı bir döneme girileceğine tabir olunur.

Kahve falında kahve servis etmek maddi anlamda dolandırıcıların eline düşebileceğine, kötü insanlar ile arkadaşlık etmeyeceğine delalettir.

Kahve falında çorba servisi yapmak yeni insanlar ile tanışıp yeni yerler gezeceğine, iş konusunda da beklentilerin gerçekleşmeyeceğine delalet etmektedir.